Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy reagálnátok erre?

Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ismerős anyuka. Egyidős a lánya az én lányommal 3.5-4 évesek. Állandóan azzal zaklat, hogy milyen szép a lányom, és vigyem gyerekszépségversenyre.

Nekem ez nagyon kellemetlen.

Egyrészt eszembe sem jutna oda vinni.

Másrészt ott játszik a kislánya tőlem 3 méterre. Mit mondjak erre? Vigye az ő lányát? Vagy hogy az ő lánya is szép? Vagy mit vár erre válasznak vajon?


Tényleg nagyon szabályos arca van a kislányomnak, göndörkés haj, hatalmas babaszemek. Az ő kislánya hosszúkás arcú, de ő sem csúnya.

Másfél éve mondogatja..


2019. okt. 12. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Köszi, de nem fogom,engem az ilyesmi nem érdekel. Téma lezárva!
2019. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért írtál egyáltalán? Érthetetlen.
2019. okt. 12. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első tökéletesen leírta


Ugyanígy reagálnék

2019. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha ezt elmondtam már 100x?
2019. okt. 12. 22:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs, félreértettem a választ. Azt hittem, a kérdés nem érdekel. Azért nem értettem, miért írtál. Este van, na :)
2019. okt. 12. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos csak bókolni akar. Amúgy meg nekem is mondták, hogy miért nem jelentkezünk babafotózásra, folyton tele van vele az újság. Erre elmondtam, hogy ezek miről szólnak. Odamész, csináltak egy sorozatot a gyerekedről. Ezt TE KIFIZETED. Aztán beteszik egy adatbázisba, és amennyiben valamelyik kuncsaftjuknak megtetszik a gyerek, akkor majd megkeresnek. Vajon miért hirdetnek az újságban minden áldott nap? Hihetetlen, de felnőttekkel is csinálják, és ismerek olyan felnőtt férfit, aki bedőlt ennek.

Miután ezt elmondtam az ismerősömnek, többet nem feszegette.

Egyébként meg nem is tenném ki ennek a gyereket, hosszú órákig tart, fárasztó, nem ér az egész annyit, hogy ezért nyúzzák a gyereket.

A helyi fényképésznél is szokott babaszépségverseny lenni, ott meg így folyik a dolog:

Kiteszik a kirakatba a gyerek képét (persze szintén fizettél érte), aztán be lehet menni szavazni, hogy ki a legszebb gyerek, amiért szintén fizetni kell. Most őszintén, ki az aki bemegy az utcáról és fizet azért, hogy egy vadidegen gyerekre voksoljon?! Nem is értem, ennek ki dől be?

Szóval nem tudom milyen babaszépségversenyről beszéltek, de mind csak kamu, lehúzás.

2019. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne mondd ezt többet, nagyon idegesít, zavar.
2019. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, jól esik, hogy ilyen szépnek látod, de én ellenzék ezeket a szépségversenyeket, és nem fogom ilyenre elvinni.
2019. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!