Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kérlek őszintén írjatok, ti...

Kérlek őszintén írjatok, ti ezt hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek/Urak! (Anyák/apák)


Tegyük fel, hogy van 1 7 éves lányod, 1 6 éves fiad, és egy 10 éves fiad.


Karácsonykor átmentek a testféretekhez vendégségbe akinek jegyese van, és az apának ott van egy 21 éves fia (én).


Eszünk/iszunk, aztán én a 10 éves sráchoz csatlakozom, nyomok egy virtuális Torpedot vele, aztán a kicsik is csatlakoznak, és velük is játszom, majd együtt legyőzünk egy Orosz aranyérmest.


Majd játszom a 7 éves kislánnyal csikiset, majd ellopja a telómat és "fegyvert" fog rám, hogy tegyem fel a kezem, majd lépjek hátra.


Röviden, játszottam vele.

Ezzel együtt a kis 6 éves sráccal is Asphalt 9-eztünk.

A 7 éves lány kicsit lenyugodott és az ölembe ült az ágyban miközben épp torpedóztam. (miatta vesztettem)


Megpusziltam a fejét majd nem túl gyengéden, de aranyosan simagattam a vállát miközben Ő választott egy filmet a tabján, amit rákötöttünk a TV-re majd így néztünk egy mesét, miközben a felnőttek az asztalnál beszélgettek.


Ti mint szülőknek, milyen gondolatok keringenének bennetek?


Őszintén.

Lehet sérteni ha úgy van.


(Nagyon szépen kérlek válaszoló, ha nem vagy szülő, apa, anya, kérlek ne válaszolj, köszönöm)



2018. dec. 26. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Bár nekem fiaim cNnak, de őszintén én ebbe így nem gondolnék bele semmit... Persze látni kellene hogyan zajlik az a csikis, de elsó körben nem gondolnék rosszra. Miért a kérdés? Csak tán nem...?
2018. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Fontos lenne tudni, mert egyáltalán nem mindegy.
2018. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már írtam, 21
2018. dec. 26. 21:46
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

De te most a gyerekekhez vonzodsz vagy mi???


Mert eloszor nem is igazan ertettem hogy mit akarsz kerdezni.


Amigy meg semmit se gondolnek foleg ha ott vannak előttem. Nem kell mindenbe pedofiliát latni.

2018. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Konkrétan milyen kapcsolatban vagytok? Most találkoztál először a gyerekekkel, vagy hetente többször összejártok? Nem mindegy. Nekem fura lenne, ha egy idegen csikizné, meg puszilgatná a gyerekemet. Nem gondolnám pedofilnak, csak valahogy fura.
2018. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura, hogy benned felmerült hogy többet láthatna bele bárki. Egy 6 éves kislány még nagyon gyerek. Mondjuk látni kellene a jelenetet, volt-e benne zavaró momentum. Ha emiatt bántottak nem értem miért, ha te éreztél valamit, ami nm helyénvaló az lég nagy gond.
2018. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, hogy "országunk elítéli a felnőtt-gyerek kapcsolatot"? Azt nemcsak az országunk ítéli el, hanem minden épeszű ember az egész világon. Te pedofil vagy, vagy mire megy ki ez a kérdés?

A válaszom: látni kellett volna a jelenetet, mert így nem lehet tudni mennyire volt intim. Az se mindegy, hogy mennyit találkozol velük, mennyire vagytok jóban.

2018. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem értitek a kérdést. :(

Nem vagyok pedofil.


És igen, mindez előttetek történik.


Nem csak úgy merül fel ez a rosz megérzés.

Számtalan esetem volt amikor ilyen szintuációba kerültem, egyszer pedig egy szülő a szemembe mondta ok nélkül hogy "tartsd távol magad a gyerekektől" úgy, hogy semmilyen jelet nem adtam ami rosszat selythetne.... Csupán..... A 7. Megérzésem hogy ezt gondolják.

2018. dec. 26. 22:53
 9/18 A kérdező kommentje:

Az utolsónak annyit... Hihetetlen mennyire nem érelmezte a szöveget.

"Gyerek-felnőtt kapcsolat" nem egyenlö a "Gyerek-Felnőt párkapcsolattal".


Az emberek már attól is félnek ha a lányukkal kedves egy felnőtt srác, legalábbis ha nagyon kedves és nem szimplán kedves.

2018. dec. 26. 22:55
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos a mai világban ott is rosszat látnak az emberek ahol nincs. De ha többször kerültél ilyen helyzetbe, akkor valamit mégis rosszul csinálsz. Nem kétlem hogy nem vagy pedofil, de kétes jeleket küldesz. Ne ültesd az öledbe a kislányokat, és ne simogasd a vállukat, és nem lesz gond. Üljetek a kanapéra egymás mellé, abba senki nem láthat bele semmit.
2018. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!