Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dackorszak 13 hónaposan,...

Dackorszak 13 hónaposan, lehetséges?

Figyelt kérdés
Már csak arra tudok gondolni. 2 hete olyan hisztis lett hogy az borzalmas. El sem tudtam volna képzelni hogy ennyi méreg van egy ilyen kis "babában". Ha valamit nem kap meg sikít és ordít, örjöng szinte. Próbálom elkerülni az ilyen szinukat de nem mindig sikerül. Ha valamire azt mondom nem szabad ugyanez a helyzet. Képes az utcán is földrevágni magát. A nap 80%-ban hisztiből áll. Öltöztetni egyszerűen lehetetlen már, hisztibe vágja magát és befeszül,közben ordít mint akit nyúznak.
2019. okt. 27. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normálisan viselkedik, kezd rájönni, hogy szabad akarata van. 😊 Most kell nagyon következetesnek lenned, pár hét alatt letöröd a szarvait. ❤️
2019. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Mint nekem a kicsi :( erős akaratú. Nem igazán dackorszak még de mindegy is mi a neve, az akarata egyre erősebb, ahogy nő.

Nekem a lányom már 2,5 de van, hogy negyed óráig is ordít, szerintem már azt se tudja, miért kezdte el. Olyan apróságokon, hogy hihetetlen... 1 éves se volt, már sokat sírt, mert nem teljesült az akarata.

2019. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fhuu de jó 😃 És még csak most kezdődött. Én őszintén van amikor ráhagyom (mármint ha hisztizik vagy 10 percet egyhuzamban) mert ha megölelem vagy ilyesmi csak ellök és jobban ordít. Jajj istenem sokszor úgy érzem nem értek hozzá 🤨
2019. okt. 27. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Lehet. Az egyik fiam pont ekkor kezdte, 13 hónaposan ha valamit akart és nem engedtük négykézlábra ereszkedett és üvöltve a fejét verte a földbe..... Most 5 éves és pár hónapja tudom azt mondani hogy túlvagyunk a dackorszakon. De most is egy nagyon agilis, állhatatos, a célját mindenen keresztülvivő gyerek.
2019. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, mind azt hisszük, hogy nem értünk a gyerekünkhöz. :) ne törôdj semmivel, csak tartsd életben a gyereket.
2019. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Vannak ilyen öntudatos, erős akaratú gyerekek. Ez személyiség kérdése, később is így lesz, csak csiszolódni fog. Nagyon következetesnek kell lenni ilyenkor.


Kislányom meg pont az ellentettje: ha tiltok valamit, akkor azonnal eljön onnan, leteszi... stb. Sohasem kell 100% elmondanom ugyanazt, elfogadja ami van. Ő nem egy küzdő típus, inkább sok biztatást igényel.


Nem vagyunk egyformák, és ez már ilyen pici korban is megnyilvánul.

2019. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Ne is mondd!


Ijesztő időnként.


Lányom, ha nem engedek neki valamit, akkor van, hogy dühében keres valamit, amit ugyancsak nem szabad csinálnia, vagy amit eldobhat.

Körülnéz, meglátja a játékot, telefont, vagy bármit és dühből elhajítja, közben nézi a reakciót.

Ha nem akadok ki rajta, akkor visítani kezd,vagy ledobja magát.

Legújabb, hogy négykézláb a fejét a földhöz üti.


Hál Istennek házon kívül tündi-bündi még

2019. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
A fiam is kb 13-15 hónaposan lendült bele. Most 2 éves, minden nap azt hiszem ennél rosszabb már nem lehet, de megcáfol.
2019. okt. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!