Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is nagy hülye...

Szerintetek is nagy hülye voltam h leszidtam?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 és fél éves, és szépen lassan rájött az ágyunk szélének dörgölve magát nagyszerűen lehet önkielégíteni!

amikor rájöttem eléggé kiborultam, aztán utána olvastam, és mindig próbáltam elterelni a figyelmét! volt olyan, h ha fél percre magára hagytam, már csinálta, napjában többször!és ekkor kifakadtam leszidtam, megfenyegettem h ha még egyszer ilyent látok... és akkor nagyon sírt!

Azóta is csinálja, nem olyan sűrűn, de mostmár a nyilvánvalót is letagadja, pedig látom h el van csúszva a pokróc az ágyon, szét van izzadva a feje, de mindig hazudik valamit!

annyira bánt h akkor megszégyenítettem!kihathat ez a felnőtt kori szexuális életére, vagy bármire?


2010. júl. 17. 23:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%

unokahugom ugyan ezt csinálta sikerült leszoktatni róla.

szerintem ez ilyen korban egyáltalán nem megfelelő viselkedés...

amúgy leszidni nem érdemes hiszen mikor kamasz lesz a maszturbálást rossz dologként fogja felfogni és ez kihathat szexuális életére...

2010. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Kihathat,de nem feltétlenül,lehetséges,hogy nem is emlékszik rá később,te mindenre emlékszel,amiért leszidtak? :P

Dédi engem is rajtakapott egyszer egyszer és semmi problémám nincs belőle,csak mosolygok,ha eszembe jut.

2010. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Próbálj megnyugodni!Azért ekkora kárt nem okoztál a lelkében.Én is sokat csináltam akkor ilyeneket,és anyám meg keresztanyám mikor rajta kapott(elég sokszor..),akkor jól leszidtak(dehogy miért?máig sem jöttem rá!),mondhatták volna azt is,hogy:"ezt ne olyankor csináld,amikor valaki rajta kaphat!"..és akkor az úgy jobban esett volna.

Finomabban is mondhattad volna neki,nem kellett volna rögtön leszidni,ebben igazad van!Szerintem sokan hasonlóképp reagálnak erre,ahogy te is és keresztanyám&anyám is.

Viszont nemrég rajtakapott egy ismerősöm(nő,28 éves),én nem vettem észre(nem akarom részletezni,hogy miért nem),és akkor mondta el nekem,hogy látott úgy is,mikor én is mondtam neki,hogy most akkor miért kérdezett olyanokat,amiket kérdezett..(elég durvákat..)

Vele ezt megbeszéltük,hogy akkor már tudunk mindent egymásról,láttuk egymást úgy is..szóval nincs mit rejtegetni!

És ne állítsa nekem azt senki,hogy nem masztizott még soha..sok ilyen gyerek van,mint a tiéd..:) ő még nem tudja,hogy ez végülis micsoda,csak azt tudja,hogy ez neki jó!

Te is csináltad..BIZTOS VAGYOK BENNE,pedig nem ismerlek..csak mondjuk nem 4 és fél évesen..dehát nyílván mindenki akkor kezdi,amikor rájön,hogy ez neki jó..:)

Én nem tudom,hogy én hogyan jöttem rá,hogy ez jó..:P


(szóval nem voltál hülye,de ezt ne tiltsd meg neki,mert csak a teljes őszinteséget várod majd el később tőle még intímebb témában is,akkor ezért miért szidod le??akkor inkább csak titkolózni fog előtted..)

2010. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem tesz jot, hogy leszittad, de tulteszi magat rajta, de ezentul ne kerdezd meg mit csinalt, mert rakentszerited a hazugsagra. Termeszetes amit csinal, es gatlasok alakulhatnak ki benne, ha leszoktatod rola. Inkabb hunyj szemet most, mint kesobb azt hallgasd, hogy nem kepes elerni az orgazmust.
2010. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
87%

En is csinaltam ennyi idosen az ocsem is csinalta, voltak periodusok, amikor elfelejtettem es abbamaradt, kesobb megint visszatertek.

Szerintem szepen meglehet beszelni vele, hogy tudod te hogy joerzes ez amit csinal de ezt nem szabad mindenki elott foleg oviban ne.


Engem egyszer sem szidtak meg, ahogyan emlekszem esmost ezmiattvagy nem ez miatt de nagyon jo a szexualis eletem, teljesen kielegito, es gondolom, nagyreszben azert, mert ismerem a sajat testem es tudom, hogy mi a jo neki.

2010. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Én csak magamról tudok írni. Kb. 8 éves voltam mikor rájöttem milyen jó érzés rúdon mászni. Fogalmam sem volt -ahogy a kislányodnak sincs - hogy ez önkielégítés. Volt egy évfolyamtársam aki rájött ugyanerre saját magától, amit aztán meg is beszéltünk, hogy neki is nagyon jó érzés.

Csináltam egy darabig, aztán nem mindíg sikerült a robbanás a végére, úgyhogy szépen lassan elmaradt...

Fenőttkori szexuális életem nagyon jó. Mázlista vagyok. Bárhogy képes vagyok eljutni a csúcsra de nem vagyok kretén. A szüzességemet a huszas éveim elején vesztettem el, mert úgy érztem, akkor voltam rá eléggé érett. Nem siettem semmivel.

Mégegyszer mondom. A kislányod nem tudja mit csinál, csak azt, hogy jó érzés és ezért csinálja. Én hagynám és nem zaklatnám azonkívül leülnék vele beszélni. Én beszélgetnék vele, hogy milyen érzés ez és hogy tudod, hogy kellemes de ez neked mégis kellemetlen. Nem kell belemenni, hogy miért kellemetlen, valószínű meg sem fogja kérdezni, hiszen már jól ráhoztad a frászt. Ne szégyenítsd meg és ne fenyegesd. Gondold bele magad az ő helyébe. Te mit tennél? Igazat mondanál ezek után? Nagyvonalúan lépj át a dolgokon és ha látod megint várd meg míg befejezi és nagyon nyugodtan beszélj vele.

2010. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz semmi baja, ha önkielégít, teljesen normális, hogy ebben a korban elkezdik a gyerekek felfedezni a testüket. Ha megtiltod, megbünteted érte, az kihathat a későbbi szexuális életére, igen. Nekem is volt hasonló problémám, én egyszerűen elmagyaráztam a gyereknek, hogy ez olyan dolog, amit társaságban nem illik csinálni, egy 4-5 éves már fel tudja ezt fogni, legfeljebb nem egyszer, hanem kétszer-háromszor mondod meg neki. Fontos, hogy ne csak úgy minden ok nélkül tiltsd, hanem magyarázd el neki, hogy ez olyan, mint a pisilés, nem illik társaságban csinálni.
2010. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem elég nagy baj. Bár lehet, hogy a Te lányodra nem lesz hatással, de engem is mindig megszégyenítettek, 19 éves koromig még önkielégítést se mertem végezni soha, azt hiszem, soha nem lesz normális szexuális életem, talán frigid is vagyok. Szexuális izgalom hatására erős szúró fájdalmat érzek a hüvelyemben, azt mondták lelki alapon van...
2010. júl. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon de nagyon rosszul tetted, hogy leszidtad!!! Teljesen természetes, ha egy kislány izgatja a punciját! Ha leszidod, azzal életre szóló gátlást okozhatsz benne. Azt kell vele megbeszélni, hogy más előtt ne csinálja. [link]
2010. júl. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

Második vagyok.Most mit kellett ezen lepontozni?

Talán fáj nektek,hogy rám nem volt hatással,hogy leszidtak????

Szánalmas és nevetséges,begyöpösödött mamik vagytok.

2010. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!