Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is nagy hülye...

Szerintetek is nagy hülye voltam h leszidtam?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 és fél éves, és szépen lassan rájött az ágyunk szélének dörgölve magát nagyszerűen lehet önkielégíteni!

amikor rájöttem eléggé kiborultam, aztán utána olvastam, és mindig próbáltam elterelni a figyelmét! volt olyan, h ha fél percre magára hagytam, már csinálta, napjában többször!és ekkor kifakadtam leszidtam, megfenyegettem h ha még egyszer ilyent látok... és akkor nagyon sírt!

Azóta is csinálja, nem olyan sűrűn, de mostmár a nyilvánvalót is letagadja, pedig látom h el van csúszva a pokróc az ágyon, szét van izzadva a feje, de mindig hazudik valamit!

annyira bánt h akkor megszégyenítettem!kihathat ez a felnőtt kori szexuális életére, vagy bármire?


2010. júl. 17. 23:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
én nagyon kirivo csaj vagyok.. és ugen énis csináltam valami ilyet nem tudom hányéves voltam.. de tudom h apu meglátott elvitt anyuhoz.. kocsival és megszégyenitett mindenki elött... EMLÉKSZEM RÁ. olyan 8 éves lehettem. de azt nem gondoltam volna h 4 évesen is elkezdik. megdöbbentem. köszönöm hogy felvilágositottatok mert bábt várok.. és jol meglepödtem volan ezen.
2010. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
még annyit hogy.. bár nem tudom hogy van ez köze hozzá.. de csak magamnak tudok azóta is örömet szerezni. nem tudok más által vagy sex által elélvezni:(:(:( bár nem mondtam meg senkinek...
2010. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Van, sajnos van. :(
2010. júl. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!