Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is nagy hülye...

Szerintetek is nagy hülye voltam h leszidtam?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 és fél éves, és szépen lassan rájött az ágyunk szélének dörgölve magát nagyszerűen lehet önkielégíteni!

amikor rájöttem eléggé kiborultam, aztán utána olvastam, és mindig próbáltam elterelni a figyelmét! volt olyan, h ha fél percre magára hagytam, már csinálta, napjában többször!és ekkor kifakadtam leszidtam, megfenyegettem h ha még egyszer ilyent látok... és akkor nagyon sírt!

Azóta is csinálja, nem olyan sűrűn, de mostmár a nyilvánvalót is letagadja, pedig látom h el van csúszva a pokróc az ágyon, szét van izzadva a feje, de mindig hazudik valamit!

annyira bánt h akkor megszégyenítettem!kihathat ez a felnőtt kori szexuális életére, vagy bármire?


2010. júl. 17. 23:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

én is ovis koromban kezdtem ezt, én a kezemmel csináltam, persze az nem olyan volt, mint most 21 évesen:D

engem csak egyszer kapott rajta a nagymamám, ő azt mondta, hogy ne bántsam a nunim:D de ennyi. én odafigyeltem, hogy mások ne lássák. szerintem nem kellene tiltani, tényleg nem tesz jót, ha veszekszel vele és úgy csinálsz, mintha ez nem lenne természetes. minden gyerek csinálja. azt beszéld meg vele, hogy ne mások előtt kezdjen neki:D

2010. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

ha egyedül, a szobájában csinálja, akkor ne kérdezz rá mindig, te se örülnél neki, ha téged faggatna valaki erről....

ilyen korban én is kb minden nap csináltam, ez van. nem lesz tőle semmi baja, csak abból, ha leszidod, és úgy teszel, mintha rosszat csinálni, és ellenőrizgeted.

ha tudod, hogy azt csinálta, akkor se szólj semmit.

2010. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
25%
Kedves második! Nem begyöpösödöttség ez, hanem az a fene nagy liberalizmus meg humanizmus...
2010. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

A fiam rendszeresen játszik magával (5 éves),néhányszor rajta is kaptuk,ilyenkor zavartan mosolygott csak.Leültünk beszélgetni, azt mondta, jó érzés.

Ennyi. Soha nem jutna eszembe ezért leszidni,miért lenne baj, ha ismerkedik a testével?


A lányom 4 éves,szívesen kísér el a zuhanyzóba, kíváncsian kérdezgeti, neki mikor lesz nagy a cicije,hogy anyuka lehessen :-)

Nemrég észrevettem, hogy -szégyenlősen- nézegetni akarta a punciját,de nem nagyon merte. Leültem mellé, beszélgettünk, elővettünk egy tükröt, hogy meg tudja nézni.

Ez ugyanúgy a nevelés része, szerintem. Nemm kell egyszerre kétségbeesni, zavarbajönni, mert az valóban kihathat a későbbi életre, ha azt érzi, hogy bűnös dolog magát megérinteni.


Úgy látom, itt mindenkit lepontoznak, aki azt írta, hogy nem kell megszidni a gyereket, hát, vállalom a véleményem, én így nevelem őket, szeretném, ha ismernék a testüket, és hogy bizalommal lehessenek irántunk, akkor is, ha "kényesebb" dolgokról van szó.

3 gyerekes anyu

2010. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tesz jót az önbecsülésének,szorongást vált ki benne,és bűnösnek érzi magát amiatt,hogy megszégyeníted és lekiabálod,hogy milyen rossz dolgot tesz!Egész életében hatással lesz rá,ha azt neveled belé,hogy ez csúnya dolog.

Amit tehetsz:A figyelemelterelés ebben a korban már nem nagyon működik.Fogadd el,hogy ez teljesen természetes dolog és az egészséges fejlődéshez hozzátartozik.Viszont beszéld meg vele,hogy ez egy intim dolog és úgy illik csinálni,hogy senki nem látja,mert másra nem tartozik.Viszont ha nagyon gyakran csinálja,szinte egész nap ezzel tölti az idejét),érdemes megkérdezni egy hozzáértő embert,aki segít.Illetve más tartalmasabb elfoglaltságokkal lekötni őt,amiben jól elfáradhat.Barátok,stb.

2010. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem,ebben a korban ez nagyon is normális és természetes!
2010. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én csak a fő kérdésedre írok választ: Igen, az voltál.

A többiek pedig alaposan kifejtették miért.

Örülj neki, hogy képes az örömszerzésre, ha nem cseszed el (remélem ezek úton okosan nem fogod), akkor felnőtt korában biztosan nem lesz frigid, és azért az nagy szó ám.:)

2010. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
szia!sok újjat nem tudok irni.csak anyit hogy az én lányom szintén 4 éves és rendszeresen simogatja,izgatja magát,csak az a gond hogy már nem csak az ágyában hanem már bárhol ha éppen tv-t néz vagy pl álmos....mi is rá szoktunk szólni hogy ne előttünk csinálja hanem ott ahol nem látjuk és mást nem zavar ezzel mert ezt nem illik de egyenlőre nem szokik le róla.szerencsére idegenek előtt nem jut eszébe.
2010. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A tegnapi 18:52-es válaszoló nagyon jól tette, hogy tükröt adott a kislányának, hogy ismerkedjen a puncijával. Sok nő úgysem meri, megnézni a saját punciját és emiatt lesz gátlásos.
2010. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

semmi baj, teljesen termeszetes. az en fiam masfel eves, ha lekerul a pelus, van hogy fogdossa magat, es vigyorog mint a tejbetok.

szerintem teljesen termeszetes, nem csinalt semmi rosszat, nem kell leszidni, bar meg kell vele ertetni, hogy masok elott nem szabad.

persze ez szigoruan szvsz.

miert kene ilyen dolog miatt buntudatot ereznie, megismeri a testet?

viszont ha legkozelebb latod, ertesd meg vele, hogy nem kell hogy hazudjon neked, beszeljetek meg, nem szabad hazudni

2010. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!