Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kap karácsonyra a 4 éves...

Mit kap karácsonyra a 4 éves kisfiad?

Figyelt kérdés

2019. dec. 16. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Tanuló laptopot és távirábyítós monstert szeretett volna, meg is kapja. Mellé 2 doboz fa építőkészletet (vonatos, autópályás). Van neki egy fajta és nagyon szereti.

Nagyszülőktől mágneses rajztáblát, színezőket, színes ceruzát, play doh gyurmát, fa tanuló órát és egy tűzoltóautót kap (elemes és megy magától).

Keresztanyjától társasjátékot, keresztapjától lego duplót.

2019. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon szeretne egy mancsőrjáratos nagy tűzoltóautót. Én meg nagyon nem akarom megvenni, mert egyrészt 20 ezer forint, másrészt - és ez a nagyobb baj - max egy napot játszik vele, aztán megy a sarokba, mint a többi mellé. Szóval kétségbeesetten agyalok valamin, amit kérhetne helyette.
2019. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
3 doboz legòt, ùj biciglit ès rollert. Jatszòhàz logós pòlòt, ritka szìnű duplókat.
2019. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Távirányítós tűzoltót kért, meg is kapja. Meg Lego junior készletet, a city airport (igaz féláron vettük)

Nagyszülőktől nem tudom mit kap

2019. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Legot, mesekönyvet, játszósátrat
2019. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Mancs őrjáratos #2 bakker nálunk is ez van. De nem akarok 20 ért műanyagot kakit venni, másik a hotwheels pálya, ami már van egy... Tanácstalan vagyok...
2019. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
favasutat és egy mesekönyvet
2019. dec. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éppen dinó-mánia tombolt, így műanyag dínót, önjáró dínót, dinoszaurusz enciklopédiát, dinós társast kapott.
2019. dec. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Rollert, könyvet, meg egy kirakót.
2019. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, mit csináltok akkor, ha beakad neki egy ilyen huszadik 20 ezres műanyag sz.r, mint a Mancs őrjáratos tűzoltóautó vagy a harmadik hotwheels pálya? Ő még nyilván nem érti meg, hogy nem fog vele játszani, most azt mondja, hogy de, fog. Gondolom, tévében látja vagy más gyerekeknél. Mit lehet neki mondani, vagy hogy lehet vele egyezkedni? Az én tesóm tuti üvöltött volna, ha nem kapja meg, amit kért.
2019. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!