Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki egy gyereket vállalt csak...

Aki egy gyereket vállalt csak az nem bánta meg később?

Figyelt kérdés

És a gyerek kerdezgette miért nincs testvére, rossz volt neki?

2 gyereket terveztünk. Most 3 éves a fiam, de úgy érzem most, hogy nem akarom újból kezdeni. 2,5 éves koráig minden éjjel kelt, nagyon eleven egész nap meg sem áll, nagyon nehéz terhességem is volt, 5. hónaptól feküdnöm kellett mert kinyilt a méhszáj. De mégis bánt, mert biztos rossz lesz neki, hogy nincs testvére. Én még ráérnék mert 30 éves vagyok, de férjem már 42. Meg az otthonlétet se bírtam már a vége felé, nagyon hiányzott a felnőtt társaság.



2020. jan. 3. 13:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy rossz lesz neki, amiért nincs testvére? Én pl sosem akartam testvért, mégis lett, és lám felnőttkorunkra sem vagyunk jóban, nem is láttam már évek óta. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, sokkal jobb egy gyereket normálisan felnevelni, mint többet csak úgy félig meddig, hiányos neveléssel, boldogtalanságban. Ne áldozd fel magad feleslegesen.
2020. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!