Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran jártok (ha...

Milyen gyakran jártok (ha jártok) kisgyereketekkel gyorsétterembe?

Figyelt kérdés
Mennyi időd a gyerek és hova szoktatok menni? ott mit szoktatok neki venni?
2020. jan. 29. 10:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
6 éves, kínai kaját nagyon szereti, főleg a szezámmagos csirkét. Valamint havi 2-3 alkalommal gyros vagy pizza. Mekit, burger kinget, ilyesmit nem szeretjük, a fiamnak mindig fáj tőle a hasa
2020. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
6 éves a nagy. Havi 1x megyunk, főként a játék és a nuggets érdekli, és jó buli néha ilyen anyás progi. Szereti, csak azért is megyünk, mert a közös csavi után jó egy kicsit ücsörögni.
2020. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Felénk nincs gyorsétterem .."sajnos"!

Terhességem alatt nagyon kívántam a sajtburgert..akkor egyszer párom jó nagy kerülőt téve meglepikét hozott nekem.

Szóval felénk inkább ilyen falatozók vannak,ahol az a normál hamburger van,krumpli stb.

De az én fiam (7 éves) ,valamiért zsigerből elutasítja a hamburgert,pizzát,gyrost és minden effélét,így mikor nem tudok főzni akkor erősen kell tanakodnom neki mit rendeljek.

De szerintem azzal hogy valaki évente 2-3* eszik gyorskaját a gyermekével,az még nem lesz függő vagy elhízott/beteg.

2020. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
6# hány éves vagy? Már az én gyerekkoromban is volt csirke nuggets..
2020. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26 vagyok, biztos volt csirke nuggets akkoriban is, de a happy meal menühöz nem volt választható, automatikusan hamburgerrel adták csak az üdítőt kérdezték meg, hogy milyet szeretnénk.
2020. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jah és az üdítők között sem volt ennyi választék, most pl a kubut imádja a gyerekem és a kóla helyett biztos azt kértem volna énis, de volt sprite, Fanta, meg kóla, meg víz azt annyi.


Talán 10-12 évesen kértem utoljára happy meal menüt szóval nem most volt..

2020. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Évente párszor, utazáskor vagy bevásárlásnál. Nem szoktunk válogatni, amelyik "szembejön" az autópályán. Ha otthon vagyunk, mi "csak úgy" nem megyünk, akkor már rendes étterem.

A gyerekmenüt vesszük, sült krumpli, csirke nuggets, gyümölcslé.

4 éves, szerintem kb 2 évesen volt először.

2020. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!