Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig adtál kúpot a...

Hány éves korig adtál kúpot a gyerekeidnek?

Figyelt kérdés
A fiam most múlt 5 éves és ha beteg akkor még kúpot is szoktunk használni. Sokkal hatékonyabb és szó nélkül hagyja. Ha tiltakozna akkor nem használnám. A doktornénit megkérdeztem és ő is azt mondta, hogy adjam neki nyugodtan de kezdem úgy érezni, hogy már idős hozzá.

2020. jan. 30. 14:32
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer 3hónaposan, de mivel egyből kikakálta nem kapott többet. Szirupot tökéletesen elfogadta amikor kellett.
2020. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
93%
1 éves koráig. Szerintem baromi idős hozzá egy 5 éves. De neki az a normális, amit a szülei annak tartanak. A gyógyszerekből általában van finom ízű szirup is gyerekeknek.
2020. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
83%
Az első gyereknek kb 2-3 alkalommal pár hónaposan, de olyan orditast vágott le, hogy soha többet nem használtam. Mintha ölném. A kicsinek nem is adtam egyáltalán. Nurofent és Flamborint szoktam adni, ha kell, tökéletesen bevaltak.
2020. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
60%
1 éves korig max. Utána eszembe sem jutott. Tiszta perverz dolognak tartom ilyennel zargatni a gyereket, ha nem szükséges. Ez a gyereknek kúpot dugjunk a seggébe 70es évekből visszamaradott berögzülés. 5 éves meg garantáltan emlékezni fog rá, reméljük a szexusára nem hat negatívan a jövőben...
2020. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
84%

3 gyerek van es abban a szerencses helyzetben vagyok, hogy egyszer kellett kupot adni az egyik gyereknek csak, akkor 2 eves volt es glicerines kuprol volt szo.

Amugy szirupot adtam mindig, szerencsere nalunk a lazcsillapitasra ez is tokeletes es nem is hanytak ki soha.

A nurofent gyorsabban hat, ugy vettem eszre, de a paracetamol szarmazek is jo, csak lassubb.

Ha nagy a gaz, magas es visszatero a laz es a gyerek rosszul viseli,akkor pedig lehet a ket fajtat felvaltva adni.

Probald ki esetleg igy legkozelebb.

Amugy ha velemenyt kerdezel, akkor igen, 5 eves gyerek szerintem mar nagy a kuphoz. Erre mar emlekezni is fog.

Nekem szemely szerint nincsenek ilyen emlekeim es nem banom.

2020. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
54%
És mit csináljon az az anyuka akinek az író fincsi szirupot nem eszi meg a gyereke? Neeeem, nem egy éves kor alatt.... hanem míg kb iskolás nem lesz?
2020. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
80%

Összesen 3 kúpot kapott...

1 évesen Nurofent

(Azt is csak a foga miatt fél fecskendőt )

Kúpot nem látom indokoltnak már

2020. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
83%
Hmmm, még nagyon picike volt, talán 4-5 hónapos.
2020. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
82%
4 évesem van, de nem tudom elképzelni, hogy kúpot adjak neki. De ahogy neki meg neked jó.
2020. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
45%
Apuka lefogja en beadom, 6 eves minden gyogyszert, szirupot kihany
2020. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!