Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Eskimo kids halolaj bevált...

Eskimo kids halolaj bevált valakinek beszédinditásra?

Figyelt kérdés
Kislányom két és fél éves múlt (32 hónapos), már igazán nem tudom mi segíthetne, mitől indulna be a beszéde.

2020. febr. 5. 16:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Korábban írtam, hogy kipróbáljuk a Gal-t

Egy üveggel ivott meg, mellette TSMT (vègre szèpen csinálja), a fejlesztèsek, bölcsi, játszótèr, vitaminok....szerintem ezek így mind együtt, de már egyre jobban figyel, többszöt hallok tőle szavakat, figyelmesebb ès ma pl.: ènekelt velem ^_^

Szerintem èrdemes kipróbálno valamilyen halolajat. :)

Kitartas!!! :)

2020. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszi a visszajelzést!

A lányom 3 éves múlt, 3 évesen kezdett el beszélni, nem érthető mindig, de sokszor helyesen ragozva mond mondatokat. Szerintem se a beszédfejlesztésnek, se a halolajnak nem volt értelme, mert amelyik gyerek nem fogyatékos, 3-4 éves korára biztosan elkezd beszélni, akár fejlesztik, akár nem. Egyedül a tsmt ami látványos eredményeket hozott, de azt nem volt hajlandó csinálni nagyon sokáig. Türelmesnek kell lenni, a halolaj drága, nálunk 2 üveg fogyott el, semmi változást nem tapasztaltam. Tsmt-böl 3-4 alkalomnál nagy fejlődést láttunk.

2020. júl. 28. 10:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia mi van veletek azota?
2022. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi, minden oké, jár hozzá logopédus az oviba heti háromszor. Beszédhibás, de nem vészes. A többit még nem tudom, hogy lesz-e diszlexia, vagy bármi, amiatt hogy nem kezdett beszélni időben.
2022. febr. 14. 16:09
 15/19 anonim ***** válasza:
Super orulok, jo egeszseget
2022. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mikor kezdett vegul el beszelni?
2022. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
3 éves 2 hónaposan kezdett mondatokban beszélni.
2022. febr. 14. 19:32
 18/19 anonim ***** válasza:
Es mikor kiirtad a kerdest akkor egyaltalan nem volt meg szava sem? Vagy akkor is csak amnyi hogy nem beszelt mondatokban?
2022. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Másfél évesen volt 5 szava és ez így is maradt. 2 és fél éves kora előtt mentünk beszédinditásra és 3 éves koráig lett egy kb. 50 szavas szókincse, de azok is inkább egy szótagosak voltak. Elkezdtük a tsmt-t és 3 éves kora után lettek az első mondatok.
2022. febr. 14. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!