Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig hordott a...

Hány éves korig hordott a kisgyereketek supinált cipőt?

Figyelt kérdés
Meddig ajánlott ilyen fajta cipőt adni rá?

2020. febr. 7. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg az orvos ezt felírja, és mondja.


Külöfldön élek, itt sehol nincsen ilyen merev cipök boltokban. Lehet kapni ortopéd üzletben, de csak ha a doki felírja. Vagy max talpbeetétet ír fel a doki, de csak extrém helyzetbe.

Több gyereknek volt picinek a környezetembe befelé dölö lába, és 6-8 éves korukra elnötték, az egyetlen amit kellett tenni, hogy félévente az ortopédus megnézte nekik.

De ezt a gyerekek nagyrésze elnövi.

Akinek meg nincsen annak meg nincsen...

AZ én gyerekeimnek nem volt.

Jóminöségü cipöt vettem nekik mindig, és ahol csak lehet mezitlábaznak(max vastag zoknival).

2020. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amig a szakember azt mondja..

1-szer sem volt rajta

2020. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakember véleményére alapoznék. Ha azt mondja kell vennék és addig hordaná míg szükséges.
2020. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
En elso ciponek is ilyet vettem, a vedono javaslatara. Most 7 eves csak szupinaltat veszek neki
2020. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..Nincs semmi gond a lábával csak azért vettem neki ilyet hogy tartsa a bokáját az első lépésekkor. Pl D.D stepest használ és igazából arra voltam kíváncsi hogy meddig kell ezt a márkát használnia és mikortol lehet más márkás cipőt adni rá ami nem ennyire merev a bokánál.
2020. febr. 7. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Pont, hogy nem szabad merev cipöt a gyerekre adni.

A gyerek lábát semminek sem kell tartani, ha azt tartani kell valaminek akkor ott nagy ortopédiai bajok vannak. A gyerek lábának(és a milyenknek is) a legkobb a mezitlábazás, vagy az olyan cipök amik jól idomulnak a lábhoz, és hajlanak arra amera a lábnak kell.

2020. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha nem hordott ilyet a két lányom.

Egészséges lábú gyereknek káros az ilyen cipő, szóval nincs olyan, hogy meddig kell ilyet hordania...mert nem kell.

2020. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!