Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti ilyen szélben elindulnátok...

Ti ilyen szélben elindulnátok 2 kisgyerekkel dévényre? Pont amikorra megyünk, már esőt is mond. Autóval mennénk amúgy ide a közelbe, de míg a parkolóhoz is lemegyünk..

Figyelt kérdés
Mondjam le? Vagy Ti ettől vinnétek?

2020. febr. 10. 06:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
igen,főkėnt hogy autoval mentek .
2020. febr. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Autóval simán.
2020. febr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vinném őket. Ez fontos dolog, nem egy tesco bevásárlás.
2020. febr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
A dévényre azt úgy érted dévény tornára vagy Pozsonyba Dévényre? Ha a tornára gondolsz akkor attól függ hol laksz. Ahol én ,itt nem mond olyan óriási széllökéseket,viharokat,itt elmennék.Ahova viszont a nagyon erős szelet mondja jégesővel stb. ott meggondolnám. Lehet lemondanám .
2020. febr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha autóval mentek, miért mondanád le? Én mult héten tömegközivel mentem a kisebbel a nagyobbért az oviba a viharos szélben. Tuléltük... Én elindulnék...
2020. febr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs is szél (Bp.), mi játszóházba megyünk, gyalog és ha így marad az idő akkor biztosan fogunk menni.
2020. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan átérzem a dilemmádat. Utálok vezetni. A gyógytornász bô fél órás autóútra van tôlünk. Át a prérin, aztán a belvároson, majd jön a hegyi szerpentin. Az az igazság, hogy mindig lehet okot találni arra, hogy lemondd a terápiát. De a gyereknek szüksége van rá. Ez lebegjen a szemed elôtt. A gyerek érdeke, úgyhogy nincs mese, menni kell hóban, fagyban, kánikulában, tûzön-vizen keresztül. Egyetlen kivétel, ha beteg a gyerek.
2020. febr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megerősítettetek, viszem! 😊 Tudom, hogy fontos a torna, nem is szeretném ki hagyni! A dilemmám csak annak szólt, hogy félek ott ragadunk, pont ebéd-alvás időben, de valahogy majd hazajutnk, lehet nem is lesz nagyon vészes ez az idő. 🙂
2020. febr. 10. 08:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az autó téli felszereléséhez hozzá tartozik a pokróc, harapnivaló, váltás pelus, váltás ruha, és forró tea termoszban. Így akkor is kitartotok pár órát, ha elakadtok valahol.
2020. febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért akadnátok el? Pontosan egy héttel ezelőtt nagyobb szél volt a mainál. Tény, hogy kellemetlenül fújt a szél és nem lehetett mondjuk kimenni a játszótérre, de mindenhova mentünk ahova kellett, én pl. tömegközlekedéssel. Nem hurrikán közelít, csak fújni fog a szél.
2020. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!