Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ebbe a nagy riadalomban...

Ebbe a nagy riadalomban (koronavírus) el meritek vinni a gyerekeket játszóházba?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nyitva vannak az ilyenek?
2020. márc. 11. 20:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem viszem, biztosan nem kapunk el semmit ott.

Ha viszem, már nem nulla az esély. Szerinted? Ez nem merem-nem merem, hanem józan ész kérdése.

2020. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vinném, biztos ami biztos. Nem a pánikolás miatt, de jobb a saját és a családom illetve a gyerekem egészségét megőrizni és nem kockáztatni.
2020. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem viszem, de ha nem lenne a korona akkor is influenza és mindenféle undorító vírus szezon van.
2020. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Én sem viszem még babaúszásra sem, pedig állítólag a klór megöli a vírusokat. De még ha így is van, attól még el lehet kapni a közös helyiségekben. Nem vagyok egy pánikolós fajta, de kockáztatni sem szeretnék. Ahová muszáj, elmegyünk, de ami nélkülözhető, azt egyelőre hanyagoljuk.
2020. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Vírus-szezonban egyébként sem járunk játszóházba. A legnagyobb fertő, rosszabb mint az óvoda.
2020. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk a baba-mama klub saját vezetői döntés alapján mától nem szervez programokat.

De ha szervezne, se mennénk. Nem vagyok pánikolós, de egy egészséges félelem/féltés van bennem. Úgy gondolom, józan és helyes döntést hoztak nálunk a klub vezetői.

2020. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem, de a sima influenza szezon miatt. Koronavirust ott nem fog kapni, de mást simán.
2020. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Mi is ezen gondolkoztunk és úgy döntöttünk hogy nem visszük.
2020. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Mi ilyen influenzás, náthás időszakban egyébként sem járunk.

Most főképp nem viszem.

2020. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Mi sem járunk influenzás időszakban. Most így főleg nem, próbáljzk kerülni ezeket a helyeket. Oviba se szívesen viszem az 5 évesemet, de sajnos nem lehet itthon, pedig én itthon vagyok az 1 évessel. 🙄
2020. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!