Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iskola szunet van, engeditek...

Iskola szunet van, engeditek a gyereket jatszoterre baratokhoz bandazni?

Figyelt kérdés
En nem akartam elengedni, de a baratnoje anyukaja hivott, hogy ha mar szunet van miert nem engedem el. 8 evesek, amugy sem orulok ha egyedul mennek a jatszoterre de nem lehet birni veluk.
2020. márc. 14. 14:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Barátokhoz átmegyünk, de nem ott "bandázunk" tízen, hanem ketten, a gyerek és én átmegyünk és bent a házban játszanak. Játszótérre szintén viszem, nem a csúcsban, inkább a korábbi órákban, és olyanra ami kevéssé látogatott. Egy ovis, kisiskolás gyerekkel nem lehet bent ülni a lakásban hónapokig. Akinek nincs kertje ne is szívjon friss levegőt?Marhaság. Boltba, játszóházba, bkvra, zsúfolt helyre nem viszem.
2020. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha máshogy nem tudod megoldani, akkor erre hozták létre a kiscsoportos felvigyázásokat. Ne mondd, hogy szerinted teljesen oké, hogy a távoktatást Te szünetnek kezeled.. Akkor remélem esetleges évismétlés ellen sem lesz kifogásod.
2020. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező te se vagy szerencsés mikor gondolkodsz. Elküldöd a nagyszülőkhöz a gyereket de előbb még hadd játszon más gyerekekkel ha eddig nem szedte össze hátha most?! Te érted a járványügyi intézkedések lényeget úgy egyébként???
2020. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szünet és nem megyünk játszótérre, nem megyünk barátokhoz. Addig az udvaron játszik. Igen, szomorú kicsit miatta, de nem fogyatékosok, megérti, hogy ez most mindenki érdeke.
2020. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs a nagyszülőnél net, nekem mondjuk az elsö gondolatom nem az lenne hogy szünet van a gyereknek jaj de jo, hanem akkor jöjjön az egyik nagyszülő hozzátok aztán a gyerek tudna tanulni.... Nem leküldeni egy kis faluba. De gondolom ez eszedbe sem jutott, pedig milyen jo megoldás lenne nem???
2020. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%
A bezárás lényege az, hogy mindenki üljön otthon a fenéken. Nincs játszótér, plazazas, csatangolas.
2020. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg fizessenek elő a netre a nagyieknal...
2020. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jaj nekem is majdnem át harapták a torkom,mikor irtam,hogy olyan helyen lesz a lányom ahol nincs net. Ez van,fizetés nélküli szabira sem engedtek el, akkor vesznek fel helyettem mást.

Nálunk felügyelet helyben nem lesz csak 15kmre és 8 órától. Én pedig korán dolgozom és Nemtudom oda elvinni.

Még össze tehetem a két kezem,hogy nénjém elvállalta,csak ő vidéken él, és nincs net nála.

2020. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%
Jah az eredeti kérdés ,játszótérre nem megy,de kb 4nmeghivast kaptunk mi is ,hogy menjünk ,mert olyan jó idő van.
2020. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!