Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tíz éven aluli gyereked érti...

Tíz éven aluli gyereked érti az aktuális helyzetet? Miért nincs ovi, suli, miért nem lehet barátokkal találkozni, kirándulni menni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

4,5 éves lányom érti.

Hiányoznak a barátai, de elmondja h ha már nem lesz több beteg akkor ő mehet megint oviba.

Tudja/érti azt is h most ezért nem megyünk vásárolni flangálni.

2020. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

5,5 éves lányom tudja, érti és ügyesen betartja.

A hosszú távú részét nem érti, hogy talán már nem is lesz többet ovi.

2020. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

6,5 éves fiam megérti, csak azt sajnálja, hogy játszótérre nem lehet menni.


Amúgy a kérdésedben hiba van!


Nincs ovi, suli, nem lehet barátokkal találkozni - idáig igaz is. De kirándulni el lehet menni az egy háztartásban élőknek.

2020. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

jól van, jó neked hogy nem egy város közepén laksz, hogy csak úgy el tudsz kirándulni valahova!

hat-kilenc éves unokahugokat babysitelem skypeon át, mindkettővel van otthon szülő, de szegényeken érződik, hogy be vannak zárva, nincs se suli, se barátok, se semmi... próbáljuk bennük tartani a leklet, én is azért vagyok ott, hogy legyen egy kis plusz szocializáció, ne egész nap anya/apa fejét kelljen bámulnia. értik, persze, ha kimegyünk betegek leszünk, ha nem, nem, de ettől még nem lesz könnyebb eviselni

2020. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Miért pontoztátok le az utolsó válaszolót? Teljesen átérzem a problémáját, mivel én is egy nagyváros közepén lakom, és innen nem lehet csak úgy kirándulgatni, mert a rendőrök hazaküldenek. Nem Magyarország.
2020. márc. 31. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!