Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jön a tavasz, ti hogy vesztek...

Jön a tavasz, ti hogy vesztek most cipőt a gyereknek?

Figyelt kérdés

Tudja már 1 hónapja hogy boltba nem mehet be, 4 éves, de sajnos már annyira tropa a sportcipője hogy ez még a környékre is gáz lassan.

De magas a lábfeje születésétől, kedvenc cipőmárkája ami most is van még belső talphosszt se ír ahonnan lehetne rendelni, ami még amúgy se garancia hogy jó lesz.

Gondoltam arra nyitásra beviszem az árkádba mert ott ez a cipőmárka, de attól hogy emberek nincsenek attól még a felületetek veszélyesek a boltba.

Az a baj boltba is többszöri cipőpróbálás szokott jó lenni mert némelyik szorítja a lábfejét.

Vagy ti rendeltek aztán visszakülditek? Vagy beviszitek ennyi időre boltba?


2020. ápr. 1. 09:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

1, nem, nem viheti cipőt venni, max multiba, ahol van élelmiszer . A lenti mailből csak a neveket szedtem ki, mai.


9:19 (2 órával ezelőtt)

címzett: koronavirus@bm.gov.hu


Tisztelt Hölgyem/Uram!


Kérdésem, jól értelmezem-e a kormányrendeleteket.

Üzletek (ruha, cipő, fehérnemű, virágüzlet, járték) nyitvatartása továbbra is megengedett 15 óráig, azonban az üzletben kizárólag alkalmazott tartózkodhat jogszerűen, hiszen a kijárási korlátozásról szóló kormányrendelet ezen üzletek látogatását nem minősíti alapos indoknak.


Válaszát köszönöm,



Koronavírus (BM)

9:21 (2 órával ezelőtt)

címzett: én


Tisztelt ,



Igen, jól értelmezi!



Üdvözlettel:

Ügyeleti Központ

2020. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
De a manikűrös és a fitness-terem alapos indok?! Az ész megáll!
2020. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
12, sajnos igen, mert azt meg annak minősíti a rendelet. Én sem értek vele egyet, de ez van :(
2020. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor szerencse, hogy fiam van és nem válogat. Melegítőben és sportcipőben leélné az életét, szóval a decathlon tökéletes megoldást nyújt.
2020. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

14, az összes decathlon bezárt péntek délután.


És ha weben vásárolnál:

Áruházaink jelenleg zárva tartanak. Webshopunk a mai napra elérte kapacitásának maximumát. Kérjük látogass vissza hozzánk holnap, megértésedet köszönjük!

2020. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem ma akarok cipőt venni ;) Majd.
2020. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Próbálj meg tépőzárral állítható lábfejűt rendelni. Vannak webáruházak ahol nincs meg a belső talp hossz, de ha termékre keresek a net-en azért találok méretet.

Nekem még sikerült idáig jó méretet rendelni

2020. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Megrendeltem, ha nem jó akkor max visszaküldöm :)
2020. ápr. 1. 13:15
 19/19 anonim ***** válasza:
70%

Én Deichmannban dolgozom (igaz nem Magyarországon, de szerintem ez érvényes minden boltra) és online lehet rendelni. Ha nem jó a méret visszaküldheted, vagy ha kinyílnak közben a boltok, rendeléstől fogva 28 napod lesz visszavinni, bármelyik bolt átveszi, természetesen nem használt, jó állapotban.

A többi boltról nem tudok.

2020. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!