Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem tudják ilyenkor a...

Miért nem tudják ilyenkor a szülők otthon hagyni a kisgyereket vagy legalább visszafogni vásárláskor?

Figyelt kérdés

Ma voltam tanúja, hogy egy kisgyerek a Tescoban minden egyes terméket végigfogdosott, elcipelt meg mindenkit zaklatott. Anyuka aztán visszapakolta őket, mondván, hogy "ez nekünk nem kell". Mikor azt sulykolják a fejünkbe, hogy lehetőleg semmit se tapogassunk, azt fogjuk csak meg amit megveszünk. Anyuka meg sem próbálta nevelni a gyereket, illetve egyszer mondta neki, hogy ha rosszalkodik, akkor felveszi. Utána még egy órán keresztül rohangászott! Ha a gyerek még nincs olyan korban, hogy megértse, akkor miért nem lehet fizikailag visszafogni legalább? Értem én, hogy az rossz a gyereknek, de könyörgöm itt most mások egészségéről van szó. A gyerek nem fog belehalni ha hisztizik egy kicsit, ellenben ha elkapja tőle valaki olyan mint az én anyám, akinek már volt 3 tüdőgyulladása, már annál inkább... Ja és a vicc: NAGYMAMA is ott volt. Tehát volt anyukának segítsége, mégsem hagyta otthon a gyereket, vagy legalább kint a parkolóban/füves részen. Ez normális körülmények között is idegesítő, mert senki nem akar nyálas terméket venni. És aztán a szülőknek áll feljebb hogy rossz véleménnyel van róluk a társadalom.

Közben a bolt tinédzserekkel is tele volt akik ott bömböltették a zenét meg összefogdosták a pékárukat. Gördeszkával, szóval nem csak bevásárolni ugrottak le gyorsan... Azoknak miért nem mondják meg a szülők, hogy tessék otthon maradni? Párocskák, házastársak, családok mindenhol... Közben pl. Angliában sok helyről kitiltják már a gyerekeket, illetve családonként csak egy ember mehet.


2020. ápr. 2. 22:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
66%

Öcsém, odamész és még mondod neki, hogy ha már nincs tvje és az internetet is csak hírből ismeri, hogy vírushelyzet van!

Nem kell ezért külön kérdést kib..zni,meg csámcsogni rajta! Akkor persze te is csak elsunnyogtál, fogadjunk!

2020. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mert ostobák, azért. Ezerszer el lett már mondva, hogy a bevásárlás mostantól kezdve nem családi program, lehetőleg egy családból csak egy menjen. A "férjem nem tudja mit kell venni" meg elég béna kifogás. Bevásárlólista, aztán probléma megoldva!
2020. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!