Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Simson S51 amely...

Adott egy Simson S51 amely vásárláskor hidegen első rúgásra indult otthon már nehezen akart magam sem értem a hiba okát de otthon már a benzin is elkezdett folyni a túleresztőn de egy úszócsere megoldott a problémát. Mit kellene még megnéznem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyertyát takarítsd meg, szerintem beköpte. Be kell állítani a karbit, meg lehet hogy új gyertya sem árt. Szerintem nincs több baja.
2013. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha új úszót vettél bele, akkor az úszúszintet is be kell állítani. Nehogymár olyan egyszerű legyen :)

A gyertyát kicserélheted, de szerintem nem az a baja. Ha az úszószint stimmel, és úgy sem indul, akkor vegyél bele újat.

2013. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az új úszót be is állítottad?

Az is fontos a megfelelő működéshez:

[link]


Én még a seb.váltó olajat is lecserélném. Új autó / motor vásárlása után mindig megteszem, mert ki tudja, hogy az előző tulaj foglalkozott-e vele egyáltalán...

2013. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Amíg nincs rendesen kipucolva /kiégetve/ a kipufogó,addíg nem is érdemes mással foglalkozni..
2013. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen állapotú a motor. Amúgy is, ha ott beindult, akkor az egy nap alatt nem tömődik el. Olajat le lehet cserélni ,de az sem annyira lényeges szerintem.

16:22-es voltam

2013. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!