Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek, hogy a...

Mi a véleményetek, hogy a kerekmese ezentúl saját oldalon és nem a youtubon lesz?

Figyelt kérdés
Ti veszitek majd a fáradtságot hogy mindig behozzátok a weboldalt, vagy majd talál a gyerek mást a youtubon?

2020. ápr. 20. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom miért csinálnák így, szerintem rossz döntést hoztak magukra nézve. A gyerekek nem azért "nézik" mert jó, hanem mert kb bármit megnéznek egy bizonyos korig. Én nagyon gagyinak és erőltetettnek tartom a meséiket, mikor pici volt a lányom bele-bele néztem, de neki is felejthető volt.

Ezentúl az fogja csak megtekinteni, akinek tényleg bejön és nem random feldobja a gyereknek a youtube.

2020. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Eddig se engedtem a gyerekemnek nézni. Megeszi az agyát.
2020. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább könyvből vagy fejből mondok mesét a gyerekemnek.
2020. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom nem ők akarták így. Mi eddig se és ezután se fogjuk nézni, engem idegesít.
2020. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Ikreim vannak az egyik meghallotta a zenejuket es menekult a szobabol is. A masik meg csak ezt akarta nezni.

A gyerekek tvn neztek nem fogom majd megnyitni bongeszobol. Lehet majd masok igen.

Szerintem rossz dontes volt mert pl teven nem lehet megnyitni.

2020. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De meg lehet.
2020. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Okostévén nézünk youtubot, nem fogok pötyörészni,akkor nézünk mást.
2020. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!