Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan viselted amikor a...

Hogyan viselted amikor a gyermeked átszokott a külön szobába, saját ágyában alszik és nem köztetek?

Figyelt kérdés
Fiam 31 hónapos, lassan egy hete külön alszik. Én meg szenvedek mert nem tudok aludni.
2019. dec. 20. 01:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

31 hónapos, te jó ég... nyugodtan írd le, hogy 2,5 éves.

Szakadj ki a gyereked seggéből és foglalkozz a ferjeddel, máris tudsz majd aludni.

2019. dec. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
A férjed ezt hogy viselte el 2 és fél even keresztül?
2019. dec. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Végre örültünk nehéz volt.
2019. dec. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Igaz, hogy a babank meg meg sem szuletett, de eszembe nem jutna, hogy koztunk aludjon ejszaka...
2019. dec. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez kemény...
2019. dec. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Többször írtam már ilyen választ, persze le is pontoztak, de nem érdekel. Sajnos ahogy anyává válnak a nők, nemhogy okosodnának, (végülis egy embert kell az életre készíteniük), de egyre hülyébbek lesznek. Ez a példa is mutatja.
2019. dec. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó. Én meg ezredjere is leirom, amiért én isle leszekpontozva, hogy én pedig tapsolok a szuper mamiknak, akiknek a legkevesebb probléma nélkül kezdettől fogva külön ágyban tud aludni a gyerek.
2019. dec. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
3 gyerekem van, nem egyik sem aludt rendszeresen köztünk. Amíg nagyon picik voltak, én aludtam a szobájukban. Persze előfordult, hogy szoptatás után mellettem maradt az ágyban, de nem a szülői ágyban. Rendszeresen mindenki a saját ágyában aludt.
2019. dec. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 7-es, ennél a kérdésnél nem az a probléma, hogy köztük aludt a gyerek, hanem az értelem teljes hiánya. Szerintem olvasd el mégegyszer.
2019. dec. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Én átérzem, nem folyamatosan, de időszakokban alszik velem a gyerek(férj nincs).


Amikor nem alszik velem, olyankor nyugtalan vagyok, hogy megvan e még, jól van e, többször kelek éjjel(mint akkor is, mikor velem aludt, de akkor csak megfogtam a lábát vagy ránéztem és tudtam, minden rendben, aludtam tovább, így viszont át kell mennem vagy megnyugtatni magam percekig, hogy felesleges átmennem.

2019. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!