Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti viszitek oviba a gyerkocoket?

Ti viszitek oviba a gyerkocoket?

Figyelt kérdés
Elsosorban azok valaszat varom, akik amugy is csak a tanev vegeig jaratjak a gyerekeket oviba, tehat nem mennek nyaron ugyeletbe, osszevont csoportba. Ha tegyuk fel majus kozepen, vegen kinyit minden, ti viszitek/vinnetek arra a 2-3 hetre?vagy ertelmetlen, felesleges es csak osszekavarja a gyereket?
2020. ápr. 25. 10:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
60%
En be viszem hogy legalabb el tudjon koszonni a tobbiektol mert most ballagna es van nehany jo baratnoje aki meg marad a csoportba.
2020. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Igen, igy ertheto, nekem kozepsosom van, tehat szeptemberben folytatjuk. Tehat akik visszamennek szeptembertol. Bocsi az lemaradt.
2020. ápr. 25. 10:50
 3/41 anonim ***** válasza:
58%

Erősen elgondolkodnék rajta, hogy menjen, mert ez az utolsó éve, és jó lenne elköszönni az óvónéniktől, meg elballagni, plusz egy ovis erdei táborba is befizettem június elejére.

Mellette szól még, hogy itthonról dolgozunk mindketten, és nem könnyű a gyerekek mellett.

Ellene meg az, hogy van két iskolás tesója, ha azok maradnak idehaza, akkor a kicsi szénné fog sértődni, hogy neki miért kell oviba mennie. :)))

Szóval jó kérdé, ha egyáltalán reális esélye támad a dolognak, majd megbeszéljük idehaza.

2020. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
58%
Én bevinném. Nagyon hiányoznak neki a barátnők, meg az óvónénit is nagyon sűrűn emlegeti.
2020. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem én már nem. Szintén középsős. Ebédig van csak. Nagyon rosszul viselem, hogy itthon van, és jó lenne, ha megint lenne 3-4 óra nyugtom, de ennek a 3 hétnek semmi értelme. Mire megszokná, hogy újra van ovi, addigra pont vége lenne. A nyári ügyelet alatt pedig azt látom, hogy nagyon elegük van már nekik is a gyerekekből, úgyhogy egész napra kicsapják őket az udvarra, hogy ne kelljen velük különösebben foglalkozni, a tízórait is kint kapják.
2020. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
0%
Május 4 után ki fognak nyitni az ovik és bölcsik.
2020. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Utolso, igen, en is igy latom, mire megszokja, h lehet menni, belerazodik, vege is. Nem tudom "megeri"-e?
2020. ápr. 25. 11:05
 8/41 A kérdező kommentje:
6os, azt nem hiszem, mert akkora josoljak a tetozest, ketlem, h utana egybol nyitnanak.
2020. ápr. 25. 11:05
 9/41 anonim ***** válasza:
0%

Az egy dolog,hogy jósolják mégis a korlátozás enyhítéséről nyilatkoznak. Ha nem is màjus 4.én de még májusban ki fognsk nyitni majd meglátod.

( vannak akik már többet tudnak mint mi)

2020. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
14%
Ki fognak nyitni. Nem a semmiért szabadítottak fel 35 ezer ágyat. Az a tervük hogy túlessen rajta a lakosság, mert úgy vélik ez a kisebb rossz, nem az álló gazdaság. 🙈
2020. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!