Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti viszitek oviba a gyerkocoket?

Ti viszitek oviba a gyerkocoket?

Figyelt kérdés
Elsosorban azok valaszat varom, akik amugy is csak a tanev vegeig jaratjak a gyerekeket oviba, tehat nem mennek nyaron ugyeletbe, osszevont csoportba. Ha tegyuk fel majus kozepen, vegen kinyit minden, ti viszitek/vinnetek arra a 2-3 hetre?vagy ertelmetlen, felesleges es csak osszekavarja a gyereket?
2020. ápr. 25. 10:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
65%
18-as majd kiderül. A szolnoki iskolát egy szülő írta, hogy kaptak a héten egy értesítést, hogy készüljenek úgy, augusztus 31.-ig atanévet meghosszabbítják, és pótolják az idei tananyagot.
2020. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk arra kíváncsi leszek az óvodákat tekintve, hogy ha nyitnak szeptember előtt, az hogy fog kinézni. Csak a dolgozó gyerekek szüleinek ilyen ügyeleti rendszer?

Én eddig is munkanélküli voltam a gyerek miatt, szóval ha igen, akkor az enyém továbbra sem megy. De ha "normál" menetrend, akkor a gyerekemhez jár ki gyógypedagógus... Nagyon nem mindegy.

2020. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
84%
Ügyeleti rendszer most is van a dolgozó szülők gyerekeinek. Ha megnyitják az összes ovit, akkor kétlem, hogy csak az ő gyerekeiknek lesz óvoda.
2020. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
53%
A mostani ügyeleti rendszer nagyon más mint a nyári. Területenként változó a szigor, de nem fogadják a gyereket csak mert dolgozol.
2020. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
66%

"Meg egyébként is, miért is nem csinálták meg most a karbantartást ha kell? Ezek a munkák egyáltalán nem tiltottak."


Mert nem így működik. Pénz is kell hozzá. Az ellátmányt pedig célzottan, időzítve kapják. Nem hozták előre azt se. Semmiből nem lehet.

2020. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
14%
Értem. Hát akkor elég nagy a szervezetlenség. Akkor is abszurd hogy emiatt zárjanak be nyáron és veszélyeztessèk az emberek munkahelyét akinek elfogyott a szabija. Ha valami annyira sürgős igenis meg kéne most oldani, a többit meg jövőre.
2020. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
53%
Arra a bezárásra is mindig van ügyeletes intézmény.
2020. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
23%
Tegnap mi is kaptunk határozatott az iskolától, hogy júniusban lesz tanítás és júliusban 2 hét. Békéscsabai suli :(
2020. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
28%
Igen tudom hogy van ügyeletes intézmény, de szerintem az most nem lesz elég, mert ilyen előzmények után szerintem mindenki akarna ügyeletet. Ráadásul egy kisebb gyerek még rosszul viselheti hogy új helyre csöppen hirtelen, ezért próbálják a szülők azt minden áron megoldani ha lehet. De most szabadság már nem lesz több és nagyszülő sem jó ötlet. Ez a másik, azért is lennének most túl sokan a nyári ügyeletben, mert amúgy mamánál töltötték volna.
2020. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
66%
Honnan szedik az iskolák a határozatokat, most hogyan van ehhez jogkörük amikor még semmit nem lehet tudni, vagy ha igen akkor minek titkolóznak?
2020. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!