Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti viszitek oviba a gyerkocoket?

Ti viszitek oviba a gyerkocoket?

Figyelt kérdés
Elsosorban azok valaszat varom, akik amugy is csak a tanev vegeig jaratjak a gyerekeket oviba, tehat nem mennek nyaron ugyeletbe, osszevont csoportba. Ha tegyuk fel majus kozepen, vegen kinyit minden, ti viszitek/vinnetek arra a 2-3 hetre?vagy ertelmetlen, felesleges es csak osszekavarja a gyereket?
2020. ápr. 25. 10:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
73%
29, nem tudom, hogy máshol hogy megy, de nálunk eléggé összehangoltak ebben az óvodák, csúsztatva zárnak be, nem egyszerre. 33 önkormányzati óvoda van a városban.
2020. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
39%
Nem egyszerre zárnak de 4-ből 1 van nyitva, és azt próbàltam leírni (szerintem eléggé megmagyaráztam) hogy most nem lesz elég a megszokott nyári ügyeleti kapacitás.
2020. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
87%

30.

Ezt én sem értem, főleg, hogy digitális oktatás van otthon. Mi nem vagyunk lemaradva, átveszik újra az anyagot? Az ügyeletet megértem, de az ismétlést 40 fokban nem. A másik fele, mire fel, tényleg még csak célozni se célzott a kormány hasonlóra. Ezzel az erővel az érettségit is el lehetett vplna tolni 2-3 héttel.

2020. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
83%
Én is azt gondolom, kötelezően, se az ovi, se a suli nem nyit ki ebben a tanévben. Ha ilyenről szó lenne akkor junius elején meg lehetett volna rendesen tartani az érettségit.
2020. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
87%
Én ezeket a hosszabbított iskolákat nem hiszem el. Az igazgatóknak 5 tanítási napról van saját jogkörük dönteni. Hogy a bánatba tennének kötelezővé plusz 4 hét oktatást, amikor az állam nem rendelkezett erről? Ez totálisan törvénytelen ebben a formában.
2020. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
57%
Ez jó megfogalmazás hogy nem lesz kötelező menni. Az ovikban pl szerintem rendes nyitvatartás lesz, de aki nem akarja nem viszi. Illetve azt el tudom képzelni hogy aki nem dolgozik az nem is viheti.
2020. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
42%
Én fogom vinni. Valószínűm én is mehetek dolgozni. Apja itthon lesz még valószínű, de a gyerekemnek nagyon hiányoznak a pajtások, a játék... én a másodikon panelban nem tudom lekötni. Ő csak az 1 hónapos kötelező leállás alatt nem ment eddig sem oviba ill. bölcsibe, ami nálunk júli közepétől aug közepéig van, illetve akkor szokott lenni, de remélem idén nem lesz, vagy max csak 2 hét..
2020. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Es a tanarok?elvileg ok dolgoztak.veluk ezt nem lehet megcsinalni. Az ovodak, bolcsik meg megertem, mert az ovono vagy a gondozo nem tud tavfelugyelni, de a tanarok tanitottak, tehat ok dolgoztak.
2020. ápr. 25. 19:03
 39/41 anonim ***** válasza:
49%

Az eredeti kérdésre a válaszom:vinni fogom a gyerekemet. Ha nekem akkor még nem kell bejáenom a munkahelyemre, akkor délig, ha be kell járnom, akkor úgy, mint a vírus előtt.

Azért, mert szeptemberig teljesen elszokna akkor az ovitól.

Ezeket az iskolai híreket, amik itt terjednek, én kamunak gondolom. Ált isk-ban tanítok, nincs hír ilyenekről, hogy nyitva kéne tartanunk. És mi most is dolgozunk, a gyerekek most is tanulnak otthon, a szülők épp megszakadnak, kétlem, hogy ezt a munkát végül semminek tekintik.

2020. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Ügyeletbe nem vinném, de állítólag teljes értékű ovis élet lesz nyáron, júni-júli vinném ha így lenne, nagycsoportos, augusztusban suli előtt marad már velünk itthon.

[link]

2020. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!