Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki gondolkodik normálisan?...

Ki gondolkodik normálisan? Vagy én vagyok tényleg maradi?

Figyelt kérdés

Ti mit gondolnátok erről?

Első osztályos a kislányom 8 éves. Van egy barátnője az iskolában. Hogy is mondjam.. Nem úgy nevelik a gyerekeket, mint mi. Az asszony csalja a férjét és fordítva, sokat veszekednek és a nyolc éves kislány és a testvére erről mind tud.

Sajnos ebből sokat behoz az iskolába. Mióta barátkoznak az én gyerekem is kifordult magából. Messengert akar Facebookot és Vibert mert a kislánynak megengedik ezt. De én nem engedem semmiképp. Könyörgöm 8 éves. Hétvégén ment egy dokumentumfilm a kisbabákról az egyik csatornán. A lányom megjegyezte,hogy " nem kellett volna annyit sze*elni és nem lenne ennyi gyerekük". Szó szerint köpni nyelni nem tudtam. Mire elmondta, hogy a kislány elmesélte neki, hogy mi az a sz*x és a csókolózás. Azt hittem megőrülök. Szerintem ennek még nem lenne itt az ideje, hogy tudja. Szerintetek is rossz hatással van a gyerekemre? Mit csináljam hogy magyarázzam el neki, hogy nem hozzá való a kislány? Mért nem lehet Facebookja, Messengere stb.. Segítsetek. 🤔



2020. ápr. 25. 14:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen válaszolónak, mint a 20as, soha nem lesz tudatos internethasználó a gyereke, maximum egy rettegő szerencsétlen, aki semmit nem fog tudni kezdeni bármilyen helyzettel is kerül szembe.
2020. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Kedves 16-os. Nem kellene ekkora b*nkónak lenned. Mi az, hogy mit keres ott? Mondtam, hogy évvesztes? Nem tudod, hogy mit jelent esetleg? A többieknek köszönöm a válaszokat. Átgondolom..
2020. ápr. 26. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!