Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gond ha a kislányomat úrilányn...

Gond ha a kislányomat úrilánynak nevelem? Van más is aki igy gondolkodik? Esetleg én vagyok a sznob anyuka?

Figyelt kérdés

Most télen mindig szövetkabátba jár csak ha nagyon hideg van akkor adok rá elegáns tollkabátot. Jó időben kardigánt,bőr kabátot,blézert adok rá. Főleg ruhákba és szoknyákba jár most télen,ehhez vastag gyerekharisnyát adok rá amit a Calzedonában veszek. Cipőnek Ugg csizmát hord de ha jobb az idő akkor a Massimo Duttis lovagló stílusú bőrcsizmáit, jó időben ballerina cipőt. Még amikor kisebb volt lövettem a fülébe egy pár brill fülbevalót és egy brillekkel díszitett keresztmedálos nyakláncot visel mindig. A haját magam fonom vagy beszárítom otthon. Van néhány táskája is, ezek ilyen mini bőrtáskák amiben mindig van valami játéka vagy a gyerekeknek készült mobilja. Festem a körmeit pasztelrózsaszín színűre, gyerekparfümje és saját gyerektabletje is van.

Autóval visze mindenhova így mindig a csomagtartóban tartom a biciklijét (ha olyan helyen vagyunk ahol elő lehet venni mindig kéznél van) de ha jobb az idő akkor az elektromos kisautóját hozzom magunkkal és azt használja. Tömegközlekedésen soha nem utazott.

Leginkább Mexxből,Gapból,Nextből,Tommy Hilfigerből,Zaraból,Benettonból,Massimo Duttiból öltöztetem.

Az anyósom azt mondja hogy túlságosan sznob vagyok és félrenevelem a gyereket. Szerintem visszont ez nem túlzás, engem is így neveltek.

A kislányom 3,5 éves.


2015. jan. 19. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
90%
szerintem egy troll vagy, de nem baj, az ilyen kérdések is kellenek néha, hogy szórakozzunk rajta...
2015. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
89%

Hűha... ilyennel utoljára kb 10 éves koromban találkoztam, amikor egy ismerős testvérpár állandóan ilyeneket nyomott, hogy: "Nekünk 645 db Kinder figuránk van, bibibbiiiiiiiii"..stb

:D :D

De gáz. :D

2015. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
90%
Te már írtál ki egy hasonlót pár hónapja. Ezt még olvasni is rossz:) Beleborzongtam, nem lennék a lányod...Mire jó ez a majomkodás?
2015. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
96%
mondjuk szerintem elég gáz, hogy a haját te csinálod minden nap, és nem a fodrász. De ti tudjátok, csak kicsit ciki.
2015. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
94%
ilyen kérdésnél a válaszok a legszórakoztatóbbak, a fodrásszal pl teljesen igazad van, előző :)))
2015. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked ez a szimpi, hajrá. Az átlagos gyerekektől ez igen messze áll. Én személy szerint anyósoddal értek egyet. Ezekből kiindulva gondolom a te kislányod még nem játszott egy jót egy homokozóban, soha nem volt még igazán koszos sem, mert kínosan ügyeltél arra, nehogy összepiszkolja a szép ruháját. Szerintem elég nagy butaság sznobnak nevelni egy gyereket, de te tudod. Azon viszont egy kicsit megakadtam, hogy fested egy 3,5 éves gyerek körmét! Most őszintén, ennek mi értelme van? Az, hogy milyen ruhába öltözteted, a te dolgod, senkinek semmi köze hozzá, max. a gyereket látva egyből mindenkinek az jut eszébe, hogy te milyen vagy. Na de körömfestés??? Ezt nem értem... Komolyan.
2015. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez igaz, a gyereket cikizni fogják az tuti az iskolában. Majd később normálisan szeretne öltözni, ahogy a többi.
2015. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó, hogy gondolod, hogy ez a kislány vegyül majd a pórnéppel?!

:)

2015. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
55%

Egy embernek a személyiséget csak egy darabig tudod befolyásolni, ha ö sportos alkat akkor akármit is csinálhatsz 6-8 éves kora között el kezd majd lázadozni és egy igen rossz tini korszakotok lesz.


Mi is legnagyobb részt autóval megyünk, de pl keddenként a gyerekcsoportbe buszozunk, ha tudunk, mert a lányok imádják a buszokat. Söt vonatra is azért ülünk, mert a lányok imádják.


Nekem 4 éves a nagyobbik lányom, de már kb 1 éve nem hord nadrágot. Nem az én döntésem volt, söt van neki 2 db, de fel nem veszi soha. Csak szoknyát hajlandó hordani. Mikor egy partin voltunk, ahol tudtam, hogy csúszni mászni fognak, nadrágot eröltettem rá. òriási nagy öröm volt aparty, mikor haza értünk megkérdeztem töle, milyen volt. Válasz: nem jó, mert nadrágban kellett lennem.

Nem tudok mit csinálni a személyiségével, már 4 évesen igazi dáma, és ö akarja ezt. Nagyon tudja mit akar felvenni, és mivel én sok gyerek ruhát (eladásra is) varrok, ha ö választhat anyagot akkor általában a rózsaszin rózsás anyagot válassza.


Van egy huga neki aki 2,5 éves de ö sportos. habár a nagy miatt ö is angyrészt szoknyát akar, de ö mindig is sportosabb alkat lesz.


Èn teret adok a lányaimnak, és ök formálják határokon belül a személyiségüket.

2015. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
92%

És van gyerekkora amúgy?

Az elegáns tollkabátjában végigcsúszhat a sáros csúszdán vagy végignyalhatja a földet?

2015. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!