Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok mikor lesz nyári...

Nálatok mikor lesz nyári szünet az oviban, és meddig? Viszed a gyerekedet ügyeletes oviba, vagy otthon marad?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 10:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Június 16.-július 11.-ig van zárva az ovi, ügyeletes oviba nem viszem.


Valószínű 1 hetet megy, amikor már nyitva az ovink, ha a 2 óvónője közül lesz valaki bent. Most kiscsoportos, nem tudom, ez hogy működik.

2014. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
júni 16.tól 5 hét.Még itthon vagyok gyeden a kicsivel,így itthon marad,de jövőre már sajnos valószínű,hogy megy ügyeletbe.
2014. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Júli 21 - aug. 15, ez 4 hét. Nem megy ügyeletes oviba, de amúgy egész nyáron járni fog oviba. Ami nálunk tök nem általános, 8 csoportból csak egy szokott lenni nyáron. Ne kérdezd, hogyan.
2014. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Júli 28-tól aug. 22-ig lesz a nyári szünet, itthon marad, mert itthon vagyok a 9 hós hugival.
2014. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Van olyan akinek egész nyáron nem megy a gyereke?
2014. máj. 21. 10:38
 6/19 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,igen a lányom nem megy egész nyáron.De csak azért mert itthon vagyok a kisebbel.
2014. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Július közepétől, augusztus közepéig van a hivatalos szünet, de mivel most nyáron újítják fel az ovit teljesen, ezért már június 30-tól augusztus végéig nem lesz itt ovi, hanem ügyeletesben, a "nem hivatalos zárási időn" kívül saját óvónőkkel. Mi meg tudjuk oldani, nagyszülők vállalták, így nem megy. De akinek nincs ilyen segítsége, nagyon nehéz lehet megoldani.
2014. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. az augusztus a szünet. Nem megy, beosztjuk a nagyszülőkkel.
2014. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nálunk az ovi augusztus 1-31-ig van zárva. A fiam júliu-augusztusban itthon lesz végig. Szerencsére családi vállalkozásban dolgozom, rugalmas a munkaidőm (bár a munkát meg kell csinálni, ha máskor nem, hát éjszaka) és anyukám is nyugdíjas, így tud vigyázni a gyerekekre. Azért megy eddig, mert a lányom elsős, náluk június közepéig van tanítás, utána 2 hét (nem ottalvós) iskolai táborba megy, utána ő is itthon lesz.
2014. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nálunk júni 20-július 22.-i ha jól emlékszem, de már 13.-tól összevont csoport lesz. Nem viszem itthon lesz egész nyáron, nagymama vigyáz rá, most is ő a segítség, hogy tudjak dolgozni járni.
2014. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!