Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 hónapos babám nemsokára...

7 hónapos babám nemsokára korházi kezelésre szorul 1 max 2 hétre . De van egy 2 éves is akit nincs kire hagynom férjem dolgozik nem tud elszabadulni. Volt aki bent hagyta a kórházba a babáját milyen volt hogyan éltétek meg ?

Figyelt kérdés

Nagyi nagyon beteg ,a másik nagyi külföldön van

apuka még csak most áĺlt vissza dolgozni nem tud elszabadulni hetekre. Nincs kire hagyni a 2 évesem de meg szakad a szívem a piciért.


2020. jún. 5. 21:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
3 és 8 hetes kora között volt kórházban a pici, 14 hónapos volt a nagy. Egy nap itt, egy nap ott, a férjem munka után látogatta a picit a magányos napokon. Szörnyen nehéz időszak volt, de hamar helyrerázódtunk utána. Kitartás! ❤️
2020. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem hiszem , h állandó jelleggel benn kéne lenned a kórházban. Legyél a nagyobb gyerekkel inkább, aztán 1-1 órára bízd a barátnődra vagy az önkormányzattól kerj segítséget, és akkor menj be a picihez.

A babára a kórházban figyelnek. Nem paráznék rá ennyire!

2020. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
A férjed nem a megfelelő munkahelyen van, ha még az sem elegendő indok a munkáltatónak hogy szabadságra engedje (akár csak pár napra is), hogy kórházban van a gyereke... szerintem sem kell bent lenned egész nap amúgy. Baráti társaságban nincs aki be tudná vállalni pár órára a nagyobbat néha, ha már rokon nincs? Mondjuk akinek szintén kisgyereke van.
2020. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%

Hát... Én egy percre sem hagynám egyedül a picit a kórházban!

Bár én voltam benn a 7 hónapos lányommal kórházban műtét miatt.


Akik itt válaszoltak, azok voltak babával kórházban?? Tudják, hogy állandó jelleggel jön valaki, és matatja a gyermeket? Ráadásul az infúzióra (ha kap a gyermek) amíg lefolyik, végig figyelni kell! Mert ha visszafolyik a vér, azonnal öblíteni kell pl. A nővér nem fogja az ölében tartani, amíg lefolyik...


Az én lányomon műtét után még egy pici monitor sem volt az intenzíven! Nekem kellett figyelnem rá az őrzés alatt, hogy lélegzik-e. Ennyit erről....

2020. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 babyboom567 ***** válasza:
74%

Kedves 4es válaszoló!

Ez azért nem így van, és nagyon gáz dolog,ijesztgetni egy amúgy is nehéz helyzetben lévő anyukát, aki nem tud ketté szakadni.

Mikor 5 hónapos volt a gyerekem mi is voltunk 3 napig kórházban.Volt bent egy kisgyerek, akivel nem volt senki, nem is látogatták.A nővérek sokkal többet foglalkoztak vele, babusgatták, hordozták, éjjel magukkal vitték a nővérszobába.

Kedves Kérdező!

Vigyáznak a gyerekedre a kórházban.

2020. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5ös válaszoló!


7x(!) feküdtem 1-1 hetet a gyermekemmel kórházban. Hadd tudjam már, jó? Másnak az egész családja nincs benn ennyit....


Csak a VALÓS tapasztalatomat írtam le.

Hogy merészeled megkérdőjelezni, relativizálni?? Ismeretlenül?

2020. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Főleg 3(!!!) nap kórházi tapasztalattal!!
2020. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

1. vagyok. 5 hétig volt a kislányom bent, azokon a napokon, amikor nem tudtam vele lenni, a nővérek szeretgették. Vittek neki babakocsit, tologatták benne, ha sírt. Nehezen evett, volt, hogy másfél órán át etették. Mindig figyeltek a ruháira, még fényképeket is mutattak nekem az előző napról, mikor bent voltam. A zárójelentést odaadó nővér őszintén mondta, hogy örül, persze, de hiányozni fog neki(k) a lányom, mert rikta az ennyire picike baba bent, akit lehet dajkálni. Folyamatosan figyelték, 4 monitor volt az intenzíven, 1 a sima szobában. Az orvos, akihez a mai napig járunk kontrollra, megismeri, tudja a nevét, papírok nélkül is tudja, mennyi idős és milyen gyógyszert szed. Sima állami kórház.


Sajnálom, ha neked, kedves 4-es rossz tapasztalatod volt, de nem ez az általános.

2020. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Férjed oldja meg. Nem hetekre kell eljönnie, 1, max. 2 hétről van szó.
2020. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Én nem hagynám bent egyedül a kórházba a kisebbet. Én is voltam már bent 1 hetet a fiammal, ő akkor 4 és fél hónapos volt. Sokkal jobb volt, hogy ott voltam. A nővérek rá se t..jtak. Nekem kellett még azért is szólnom, hogy forró a kisfiam homloka, valószínűleg lázas, adtak egy hőmérőt, aztán meg egy kúpot. Gyakorlatilag én láttam el a fiamat. Szóval nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak. És azért egy 7 hónapos már pörög-forog, ücsörög, igényli a figyelmet, a játékot.

Mindenképpen apukának kéne otthon maradnia a nagyobbal, neked meg a kórházban a kicsivel. Amelyik munkahely nem érti ezt meg, az nagyon sajnálatos, de addig harcolnék a férjed helyében, amíg el nem engednek szabadságra. Vagy tényleg egy rokont kérnék meg, aki esetleg be tudja vállalni addig a nagyobbat.

2020. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!