Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges hogy viselkedési...

Lehetséges hogy viselkedési problémái vannak?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éves lesz. Egyszerűen nem vagyok képes lefárasztani már. Reggel felkel, délután vagy alszik vagy sem, este fél 10kor még nevetgél. Egészen addig pörög de folyamatosan. Napi szinten legalább 4kmt sétálunk. Egyáltalán nem fárad el. Rengeteget vagyunk az udvaron, ott is le kell foglalnom.

Nem érdekli ha rászólok, az ellenkezőkét csinálja.

Persze tudom dackorszak, de nem hiszem hogy ez csak az lenne. Rengeteget hisztizik de mindenért már az agyamra megy. Éjszaka is nagyon sokat ébren vagyunk mivel fogzik.

Nekem már egyszerűen nincs ennyi energiám.

Ez átlagos és csak túlreagálom?


2020. jún. 29. 23:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem a békés éjszakák, vidám nappalok bejött. Ötévesnél, 7 hónaposnál is.
2020. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, a 7-es válaszra figyelj!

Én is voltam (vagyok) a világ legszrabb anyája, a 2 elemis félanalfabéta c. asszony is jobban tud nálam gyereket nevelni... Aztán kiderült, hogy ja, egyébként csak tropa az idegrendszere, de nem kicsit.

2020. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam akkor ilyen "bolond", ha fáradt. Szerintem szüksége lenne az alvásra, hiszen még nagyon kicsi.
2020. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!