Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy érjem el, hogy a két...

Hogy érjem el, hogy a két éves gyerekem ne futkározva közlekedjen?

Figyelt kérdés
Ha csak két métert tesz meg a lakásban, akkor is futkos. Az utcán is, de az mellékes is. A lakásban zavaró, mert az alsó szomszéd már fenyegetőzik. Megverni nem akarom.
2020. júl. 2. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél le szőnyeget, hogy ne lehessen annyira hallani.
2020. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van padlószőnyeg, rajta haptapi és azon egy vastag nagyszőnyeg.
2020. júl. 2. 14:15
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Az en lanyom masfel eves es o is csak szaladni tud... es mit teszek? Semmit! Had elvezze a gyerekkorat, a szomszed meg k.... be. Nekunk is szokott felkopogni, de nem erdekel...este 10 utan csend van es ezzel elegedjen meg, kulonben is ezt irja a haz szabalyzataban is csak.
2020. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy.2 éves gyerek mindenhova rohan.Az alsó szomszéd mit tud csinálni veletek? Semmit.A gyerekek ilyenek,főleg ha nem sarokban elülső fajta.
2020. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédnak nyugodtan mond meg, hogy a gyerek az gyerek és ez van, de ne aggódjon fel fog nőni idővel. Cserébe viszont tényleg meg kell próbálni elérni hogy este 7 után már tényleg ne zavarja a szomszédot. Nem tudom mikor viszed fürdetni de érdemes akkora időzíteni egy jó hosszú fürdés, ha pedig később elalvós típus akkor inkább az ágyban játszani, könyveket nézegetni vagy amit szeret.


Semmiképp sem kell megverni szegény gyereket azért mert van egy idióta szomszédod.


Bár azért marha kíváncsi lennék mivel fenyeget a szomszéd? Kihívja a rendőröket? És mit gondol, mit fognak tenni? Kiröhögik.

2020. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De mitől lehet a szaladgálás ennyire hangos? Főleg ennyi szőnyeg mellett... Inkább ezen kellene elgondolkodni, mert akkor valami nagyon nem oké ott. Egy kisgyerek tappancsainak milyen hangja lehet már ennyi szigetelés mellett!?
2020. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem feltétlenül olyan hangos az, időseket a legkisebb zaj is zavarja, talán itt is erről van szó.
2020. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk valaki kihivta a rendoroket egyik ejjel, hogy sir a gyerek a szomszedban, es kijottek (nem tudom mit jelentettek, gondolom valami olyat, hogy sir es talan egyedul hagytak vagy fogalmam sincs) a lenyeg, hogy jottek es azt hittek nalunk van a gond... ejjel 2kor allnak a haloszoba ejott a rendorok s nezik, hogy tenyleg alszanak-e a gyerekek. Gondolom ha mar jottek csak meg kell nezzek. Amugy a masik szomszednal sir a kislany, mert beteg volt, de akkor is....van olyan szomszed, aki erre kepes.
2020. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8! Bizony van ilyen. Az én férjem rendőr, és már többször mesélt hasonló sztorit. Igazából ilyenkor nekik kínos becsengetni. Persze ellenőrzik valóban nincs-e egyedül hagyva, de azért ez szerintem még a legputribb helyeken sem fordul elő.

Számtalan ilyen sztorija van, hogy ők próbálták megértetni a "kedves" szomszéddal, hogy a babák bizony sírnak és nem mindig van rá gyors megoldás. És egy síró baba miatt ne hívjanak rendőrt máskor, mert lehet hogy emiatt máshova nem érnek oda időben ahol valóban fontos lenne a jelenlétük.

2020. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy átlagon felül hangos, bár tenyleg odacsapja a lábait. Viszont elhiszem, hogy lehallatszik, én is hallom pl ha ők lent beszélgetnek, vagy orrot fújnak.

Este igyekszünk csendben lenni, de múltkor délután kettőkor dörömbölt fel.

Olyat is olvastam, hogy kérhet birtokvédelmet és akkor minket nem kevéssel megbírságolnak.

2020. júl. 2. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!