Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy érjem el, hogy a két...

Hogy érjem el, hogy a két éves gyerekem ne futkározva közlekedjen?

Figyelt kérdés
Ha csak két métert tesz meg a lakásban, akkor is futkos. Az utcán is, de az mellékes is. A lakásban zavaró, mert az alsó szomszéd már fenyegetőzik. Megverni nem akarom.
2020. júl. 2. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Rendeltetésszerű használatból adódó zaj miatt semmit sem tehet az alsó szomszéd.

Legközelebb amikor szól, akkor közöld vele, hogy ne csodálkozzon, a gyerek az állandó dörömböléstől képtelen elaludni, állandóan nyűgös, ha így megy tovább, panaszt teszel a közös képviselőnél.

2020. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja ,mellé sikitozik😂😂Még én szoktam kérdezni a szomszédot,H Nem e nagyon zavaró ,de mindig azt mondja ,hogy neki is Bt gyereke ez természetes.
2020. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!