Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyakran vizsgálgatjátok...

Gyakran vizsgálgatjátok babátok nyirokcsomóit? Én már tisztára megőrülök. Kétszer elvittem orvoshoz, azt mondta a nyaki nyirokcsomói teljesen rendben vannak, nem baj, ha rizsszemnyiek.

Figyelt kérdés
Állandóan vizsgálgatom, tegnap már a hónaljában is találtam és mindkét lágyékrészen....Nagyon kellemetlen lenne harmadszor is megmutatni?Másnál is volt már ilyen?
2010. aug. 3. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sose nézegettem,ha van valami baja,az orvos úgyis megnézi.Felesleges önkínzás folyton halálos betegségek tüneteit keresgélni a gyereken.
2010. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is vannak mindkét gyerkőcnél a nyakon! Én is állandóan nézettetem a gyerekorvosunkkal! Amúgy a 90 %-nak van csak nem tudnak róla az anyukák!
2010. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Én úgy tudom, hogy nem csak a gyerekek 90, hanem 100 %-uknak van nyirokcsomója. Mint ahogy a felnőtteknek is. Az hogy meg van-e duzzadva az már más kérdés. Én még soha nem néztem neki. Ha meg lenne duzzadva az úgyis valamilyen más tünettel társulna. És ha teljesen egészségesnek tűnik, akkor miért nézegessem?

Amúgy attól is kiakadok, amikor azt olvasom, hogy valaki mindennap ellenőrzi a gyerek hőmérsékletét!

2010. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!