Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha a lányom látja...

Mit tegyek, ha a lányom látja a "szellemeket"?

Figyelt kérdés

Van egy hat éves lányom, aki látja a szellemeket és attól függetlenül, hogy halálra rémiszt vele, szerintem nem normális, ez már 3. szellem (ha ez valóban az) amit lát.


Az első szellem az szerintem a keresztapja volt. A keresztapját megtámadta egy húsevő baktérium, az egyik szemét ki is kellett venni. Öltöztünk fel a férjemmel a temetésre, erre elkezdett a másik szobában ordítani meg visítani, hogy ott van Pányi, ott van Pányi. Miután megnyugodott, kérdezgettük, hogy hogyan néz ki Pányi, hol látta. Azt nem nagyon tudta elmondani, hogy néz ki, csak azt, hogy a falon látta. Rákérdezgettünk, hogy sebes-e az arca, le van-e tapasztva a szeme, és mindegyik válasz igen volt. És ezért gondoljuk, hogy a keresztapja lehetett. Még olyan 2 hétig mondogatta, hogy ott van Pányi, eleinte félve, aztán már csak úgy közölte minden félelem nélkül, hogy ott van Pányi.

A második ilyen 3-4 éves korában volt (nem emlékszem már, mikor volt). Fehér Bácsi. Ő állítólag megdobálta hógolyóval, és sokáig félt tőle. Aztán összebarátkoztak (ha mondhatom így), és megígérte neki, hogy ha jól viselkedik és szót fogad a szüleinek, akkor majd ad neki valamit. Ez nem tudom, hogy ki lehetett, valószínűleg csak élénk volt a fantáziája, senki nem halt meg a rokonságból akkor. Szerintem csak élénk volt a fantáziája, bár nem hiszem, hogy akkor olyanokat képzelődött volna, hogy megdobálta őt valaki a másik szobában nyáron hógolyóval.

A 3. eset az nemrég volt. Meghalt édesanyám. Őt sokáig rosszul érintette a dolog, vittek pszichológushoz is, hogy kibeszélje magából a dolgokat. Kedvelte a pszichológus nénit. Ő riporter akar lenni és sokszor meginterjúvolja a Barbie babákat. Úgy, hogy amikor a riporter beszél, akkor odateszi a távirányítót (mint mikrofon) a szájához, elmélyíti a hangját, és akkor elkezdi: Ki tervezte ezt a ruhát? Erre odateszi az egyik Barbie szájához a távirányítót és nagyon magas, vinnyogós hangon elkezdi: Ezt a ruhát Coco Channel (nem tudom hogy kell írni) tervezte, együtt terveztük, és nagyon nagy megtiszteltetésnek vettem, hogy együtt dolgozhattam vele, és az ő ruhájában mehetek majd a divatbemutatóra. (Igen, ilyeneket beszél a gyerek.)

Többször hallottam azt, hogy valakivel mintha beszélgetne, csak az ő hangját lehetett hallani. Akkor is így volt ez, amikor kint voltam a konyhába, hogy nem úgy beszélget, ahogy a barbikkal szokott. Lehúztam a papucsom, hogy véletlenül se hallja, hogy jövök. Tudom, melyek azok a pontok a folyosón, ahol nem recseg a padló, pont oda léptem, ahol nem rencsegett, hogy ne hallja még véletlenül se, hogy megyek. A TV be volt kapcsolva rajta a youtube, Gyerekdalok mentek benne, szerintem egyáltalán nem hallhatta, hogy megyek. Akkor kaptam szívinkfarktust majdnem, amikor megláttam, hogy a barbik ott vannak az ágyszélén, ő meg a barbiknak (meg nekem is) háttal ül az ágy közepén. Elkezdett bólogatni, és mondta, rákérdezett, hogy: Mi? És megfordult, akkor látott meg engem. Beszélgettem vele erről, és mondta, hogy a nagyanyjával beszélt. Rákérdeztem, hogy ő mondta-e neki, hogy én ott vagyok, erre szt mondta, hogy nem mondta, hanem mutatta, hogy ott vagyok.


2020. aug. 1. 08:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
0%
Szándékosan ferdítesz, de nem is vártam mást .
2020. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
49%

Ez nagyon durva amiket leírsz és nagyon rémisztő. Nem tudhatjuk, hogy a képzelete játszik-e vele, vagy valós-e a jelenség, de egy ilyen esetnél inkább azt gondolom, hogy az előbbi.

Én gyerekként nem láttam szellemeket hál Istennek, de sok olyan dologra emlékeztem, szó szerint elmeséltem, amik még azelőtt történtek anyámmal mielőtt megszülettem, vagy mikor még újszülött voltam, teljesen jelentéktelen életesemények. Mintha én is ott lettem volna. A nagymamám pedig közvetlen azelőtt halt meg, mielőtt születtem.

Később végig gondoltam és arra jutottam, hogy valószínűleg beszélhettek előttem ezekről a dolgokról, a tudatalattim megragadhatta és álmodhattam is róla, ezért maradt meg a fejemben így életszerűen.

Lehet ez ugyanígy a kislányodnál is, ki tudja.

Tény, hogy a gyerekek mondanak fura dolgokat.

A húgom évekkel később született utánam és egyszer 2-3 évesen azt kérdezte anyától, hogy emlékszik-e amikor még ő volt anya anyukája és nem pedig fordítva. Na ez tényleg furcsa volt.

De a húgom nagyon hasonlít a mamámra külsőre, így meglehet, hogy hallotta, hogy valaki hozzá hasonlítgatja és ezért mondta.

2020. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
39%

Én is hiszek ebben


Benne volt a piramisban hogy mondta egy nő hogy a lanyának volt egy szellem baratnoje ,Sánti

És nemrég tudták meg hogy ez egy létező indián név


Ja és baratnőm vigyáz szomszédja lányara 2-3 éves

És a házukban leesett egy fénykép magától,és állitólag a kiscsaj mindig mondja hogy "ne ülj a fotelba mert ott a mama"

És kihivtak egy ilyen látnok félét és elvileg szellemek vannak a házban

2020. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
49%
Jaja, a Piramis az hiteles forrás. De nézd inkább a maunikasót.
2020. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
48%

De nem ez a lényeg hanem hogy az a nő mondta hogy a lanyanak volt egy szellembaratja akire még most is emlékszik,Sántinak hívták

És a Sánti egy létező indian név

Nem nézek olyan 💩 műsorokat mint a mónika show ez csak bennem maradt

2020. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
Az nem Sánti hanem Santi. Spanyol férfi név, a Santiago becézett alakja.
2020. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
55 mutass egy hiteles forrást arról, hogy Sánti egy létező indián név.
2020. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
Nem tudom azt csak a nő mondta de keresek valamit hogy elhidd
2020. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:

Hindi lanynév jelentése békés(Shanti)

Ha beütöd akkor beadja

2020. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

De nem is ez a lényeg

De a kisgyerekek tényleg latjak az ilyenet

2020. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!