Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lathatjak az egészen pici...

Noisy23 kérdése:

Lathatjak az egészen pici babák a szellemeket?

Figyelt kérdés

Lehet ez fura kérdés es meg nem fordult meg a fejekben de engem erdekel.

Van egy nem egészen 5 hetes babam es amikor ram néz,nem is engem nez,hanem inkább valami mast korulottem. Mintha kovetne valamit a szemeivel,még a fejet is elforditja! Arról mar hallottam h az emberek aurajat lathatjak de ez más. Valaki tapasztalt már hasonlot v hallott ilyenrol?

Trollok pls kimeljenek!


2017. júl. 18. 01:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%

Hát, eszembe jut a mama című film, ahol nem lettek teljesen 100-asok a gyerekek később, mert egy kísértet nevelte fel őket, remélhetőleg ilyen nincs szerencsére.

Szegény baba.

2017. júl. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%

1,Nem léteznek szellemek

2,Az embernek nincs aurája


Így nyilván a válasz is nem...


Most komolyan,a 21.században miért kell ilyen marhaságokban hinni?

Tanulták te valaha fizikát,kémiát,biológiát?

2017. júl. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem rossz a kategória. Az ezoterika fejezetben találsz olyanokat, akik hisznek benne ők talán kimerítőbb válaszokat adnak.
2017. júl. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%

Nincsenek szellemek, és aurát sem látnak a kisbabák. (Sőt, más sem). Ez csak ezotériás babona.

A pici babáknak minden új. A keze, az anyuka haja, vagy a falon levő árnyék. Természetes a babád viselkedése.

2017. júl. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%

Dobjatok fel csirkecsontokat, a leeséskori elrendeződésük választ ad mindenre!

De kivethetitek kártyával is, ugyanolyan a megbízhatósága.Vicc.

2017. júl. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Most le leszek pontozva, de ilyen nàlunk is volt. A szobàjàban mindig ugyanazt a sarkot nézte, mosolygott rà meg gügyögött neki. Amikor kiköltöztünk kertesbe, akkor fél évig nem aludt a szobàjàban mert azt mondta ott van egy rosz bàcsi. Hàzfelújítàs utàn àtköltözött màsik szobàba. Ott màr nem volt ilyen baja.
2017. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Az én kisfiam is 3 hónapos korában gügyögött a falnak és úgy nevetett rá, mint senki másra. Szerintem akkor kezdett el jobban látni, és abban a szobában ahol ezt csinálta élénk szìnű volt a fal. Szerintem ez tetszett neki. Más szobában nem csinálta ezt..és gondolom ha szellem lett volna akkor nem ragad be egy szobába. Amúgy pár hét múlva már nem is csinálta.
2017. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

itt egy kis ismertetés a látásuk fejlődéséről.


[link]


Ha lennének is szellemek, szegényke 5 hetesen kb. semmit se látna belőlük...

2017. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

2#


" 1,Nem léteznek szellemek

2,Az embernek nincs aurája


Így nyilván a válasz is nem...


Most komolyan,a 21.században miért kell ilyen marhaságokban hinni?

Tanulták te valaha fizikát,kémiát,biológiát? "


Hát te sem sokat tanultál ilyeneket.


Többek között képzeld|, az aurát, és az energia áramlások létét is régen bizonyította a tudomány. Sőt, - döbbenet- képzeld, még az általad láthatatlan spektrumok létezése is bizonyított.


Ideje visszatérni a tanuláshoz.


A babád látja a " szellemeket" . Miénk is látta. Kinövik általában. Utána már dolgozni kell rajta,hogy visszaszerezd.


szép napot

2017. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%

9-es,valóban igazad van,áltudományokat valóban nem sokat tanultam,és nem is szándékszom tanulni.

Ha előadnád ezt a kis mesédet egy fizikusnak,egy hétig rajtad röhögne.

Elég szomorú,hogy felnőtt emberek nem képesek megkülönböztetni az áltudományokat a valódi tudományoktól,többek között ezért létezik Afrikában a mai napig a nemi szerv csonkítás,ezért bukkantak fel Európában olyan betegségek,amikre már régen vannak oltások,és ezért hal meg évente több gyerek olyan betegségekben,amire már régen van gyógyszer,mert nyilván az orvos csak a nagy multi cégeket szolgálja,de tisztánlátóanyuka56 a blogjában majd meggyógyítja a gyerek tüdőgyulladását fénymágiával...inkább neked kéne még tanulnod


szép napot.

2017. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!