Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van két pici gyerekem de...

Van két pici gyerekem de anyámnak nagyon furcsa.Ti hogyan ál állnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy 2 évesem és egy 9 hónapos babám .A kicsi beteg sok munka van vele semmi segítségem hiába viszem orvoshoz nem tudnak segíteni nagyon el vagyok keseredve .2 picivel nagyon nehéz de ,ez a betegség és a vele járó macera nagyon kikészít.Ejjelente nem alszik mert sír a pici ,nem alszok hónapok óta se éjjel se nappal.Nem is érzem magam embernek semmmi időm magamra se pihenni .Anyukámnak van egy fura betegsége pár hónapja ilyen furcsa érzést érez a nyelvében torkában.És folyton panaszkodik, mondhatni szüntelen értem ,hogy rossz neki ,de segíteni nem tudok és lélekben sem tudok ennél több gondot elhordozni .Segíteni nem szeret ha csinál valamit azt mondja csicskáskodik akkor is ha csak egy délutánt eltölt az unokáival.Hetentep,2 hetente jön pár órára akkor is a torkát mondja .És hogy én önző vagyok mert csak magammal foglalkozom szerinte ,szerintem pedig a beteg gyermekemmel .Ő alszik éjjelente nyugdíjas egésznap pihen .
2020. aug. 4. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Elküldeném anyámat orvoshoz, hogy kiderüljön mi a baja.

"Ő alszik éjjelente nyugdíjas egésznap pihen ." Jól teszi.

2020. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Küldtük, jár is ....
2020. aug. 4. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs egy jó ismerős, több gyermekes anyuka ismerősöd, aki helyre tudná a környezetedet kapni+a gyerekekkel lenni pár napig, amíg te ki nem tudod aludni magad? Pár nap és magadra sem ismersz annyira jót tesz.
2020. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs aki segítsen.Sajnos anyám szerint ha bevállaltam akkor szenvedjek ha mondom neki anyu nem vagyok jol hát minek szültél annyit, rá ne szüljem a gyerekeket ilyeneket mond .De emelett folyton az internetet bújja és linkeket küld a betegségéről hosszú percekig órákig mondja minden alkalommal képeket küld róla.De az én szenvedésem kegyetlenül elnézi mondván ott a férjed meg rá ne szüljek.
2020. aug. 4. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, sajnos ez ilyen. Egy gyerek végső soron mindig a tied. Ha segít valaki az jó, de elvárni nem lehet senkitől. Főleg, ha beteg is a pici. Apát hiányolom a sztoriból. Milyen az anyagi helyzetetek? Esetleg egy baby sitter időnként? (Nem tudom, mi baja a picinek ez megoldás e). Nagyon sajnálom, aterzem a gondod, de tény. Senkitől nem várhatod el, hogy segítsen az apján kívül. Azt viszont mondhatod, hogy anyu, megvan a magam gondja, nagyon izgulok érted, de ne haragudj nincs energiám erre is napi szinten, megvan a maga baja segítség nélkül.
2020. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Férjem heti 6 napot ,reggel 7 este 9 ig dolgozik
2020. aug. 4. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Férjem heti 6 napot ,reggel 7 este 9 ig dolgozik"


Azért ez is túlzás ám! Ez heti 6x14=84 óra munka, ami több, mint két teljes állás!

Mindenképpen át kéne strukturálnia a munkáját. Így te kikészülsz, mert nincs segítséged. Ha ő a munkájába nem is roppan bele, de a gyerekeivel semmi kapcsolata nem lesz, a gyerekek is kvázi apa nélkül nőnek fel. Érdemes így élni?

2020. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!