Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hosszú haj kisfiúnak? Az...

Hosszú haj kisfiúnak? Az óvónő szerint le kellene vágni😏

Figyelt kérdés

A fiam 4 éves, hosszú hajú és ma azt kérdezte az óvónője, hogy nem gondolkoztam-e azon, hogy levágassuk a haját. Kérdeztem, hogy honnan jön ez most? Erre mondta, hogy mert egy kislány csúfolta a haja miatt.


Ezért vágassuk le? Tanítsam arra, hogyha másnak nem tetszik valami rajtunk, akkor ez a megoldás?


(Ápolt a haja, általában össze van fogva, vagy valamilyen fiúsra be van fonva. Ruhája mindig nagyon fiús, nem szokták lánynak nézni.)


Figyelmen kívül hagynátok amit mondott az óvónő vagy elgondolkoznátokra rajta?


2020. aug. 4. 21:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
A fiadat kérdezd meg
2020. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%

4 évesen valóban megkérdezheted



Nekem nem tetszik kisfiúnak a hosszú, de nem az óvónö és nem is a csúfolódó döntene vagy formálná a döntésemet

2020. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha a fiadnak tetszik ne vágasd le.

Mond az óvónőnek, hogy ne veled beszélje ezt meg, hanem a csúfolódó gyerekkel beszélgessen el erről.



Amúgy nem izzad tőle a fiad? Az enyémnek muszáj volt levágni rövidre, mert nagyon izzadt szegény.

2020. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
32%

Sose értettem miért van egy kisfiúnak hosszú haja? 🤔

Lányaim vannak 😅

2020. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
Én tuti ha fiam lenne, fel nyíratnám, nem hagynám hosszúra.
2020. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos már kihalt az a szokás, mikor egy kisfiúnak vagány rövid, pasis hajat vagattak. Most vagy hosszú, vagy kopasz, nekem egyik sem tetszik.


De a lényeg hogy ha a fiad akarja a hosszú hajat, akkor tartson ki amellett.

2020. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Így van, attól függ, mit akar a gyerek. Ha ő szeretné a hosszú hajat, akkor az óvó néni meg a csúfolódó kislány anyukája kapna egy lelki fröccsöt. És ebben az esetben természetesen nem vágatnám le.
2020. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem az óvónő dönti el ezt.
2020. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%

Óvónőként mondom, hogy semmi köze hozzá, a csúfolódást neki kellene rövidre zárni a csoportban. Ha a fiad szereti így a haját, nem te erőlteted, akkor senkinek semmi köze hozzá.

Nem akarok gonosz lenni és a "saját fajtám" ellen beszélni, de elég karótnyelt és szűklátókörű óvónénit foghattatok ki.

2020. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%

2 diam van, sosem hagynám.hosszura a haját. Férfinál sem tetszik a lobonc.

Amúgy kerdezd a gyereked, mit szeretne. Ha azt mondja, rövidet, akkor vágasd le. Az óvónőnek pedig a csúfokódast még csírajában el kellene fojtania.

2020. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!