Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még itt olyan, aki gyereke...

Van még itt olyan, aki gyereke alig van kint annak ellenére, hogy kertes házban laknak?

Figyelt kérdés

Van kint mindenféle játék, de nem igazán érdekli őket, max a medencében elvannak kicsit.

(mondjuk én utálok a szabadban lenni, ezért nem is nagyon erőltetem)

Van, hogy napokig ki sem mennek a házból, mindegy milyen idő vagy évszak van


2020. aug. 6. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Én olyan voltam, hogy nehéz volt kivinni, de ha sikerült, akkor nehéz volt bevinni. :D
2020. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
Szóval se allattartas, kutya, macska.. Se virágok, más növények, gyümölcsös fák, zöldségek, kert művelés.. Udvar rendbentartas, falevelek soprese, gyujtogetes, bogarak nezegetese.. Sorolhatnek ezer dolgot is, de ha neked jó, hogy szörnyen ingerszegeny és gyerekeknek főleg nem egeszseges életmódot mutatsz negatív peldakent.. Hát gratulálok.
2020. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

Kamasz koromig csak kinn voltam... aztán ki sem lehetett rángatni...



Gyerekem kicsi..

Alig tudom benntartani..esőben is menni akar..de neki felügyelet kell még.

2020. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
Kertünk van, nyüstölni kell, hogy kimenjen. Ha többen lennének kint fociznának, labdáznának, de egyedül nem nagyon tudja élvezni.
2020. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Derjaderja ***** válasza:
74%

Az én másfél évesem szereti a kertet. Bent is játszik szívesen, de igyekszem napi 3-6 órát legalább szabadban tölteni, amibe persze a séta, játszó is tartozik, nemcsak a kert.

Ma voltak vendég gyerekek plusz 2 séta, szóval 9 és este 9 között csak aludni volt bent.

Jó időben van hogy napokig be se megyünk a gyerekszobába (még a mienkben alszik).

De bent is jól elvagyunk, ha épp úgy alakul.

2020. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
Mi rengeteget vagyunk kint, főleg most nyáron. Van egy óriási biodesign medencénk. Általában reggel 7:15-től este 19:00-ig kint vagyunk. Szerencsére nagyon nagy kertünk van, így mindent megtudunk oldani kint.
2020. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem miért kell mindenképp kihajtani a gyerket a kertbe, mint valami birkát. Nekem még nincs gyerekem, de emlékszem, én sem szerettem kint lenni a hatalmas kert ellenére sem. Pedig még internetünk sem volt, sem más kütyük. Csak olvasni szerettem. Sokszor kiküldtek olvasni, de utáltam, mert vagy a szemembe sütött a nap, vagy dögmeleg volt, vagy fáztam. Bent sokkal kényelmesebb. Azóta beköltöztem társasházba, ha rajtam múlik nem is fogok soha megint kertesben lakni. Egyszerűen nem mindenki olyan alkat, hogy szeressen kint bogarászni. Szerintem ezt el kell fogadni. Ez a friss levegő duma is hülyeség, legalábbis a szmogos nagyvárosokban, jobban jár egészségügyileg is a gyerek ha bent marad.
2020. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!