Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Depressziós lehet a barátnőm?...

Depressziós lehet a barátnőm? Vagy ez csak a normális, gyerekkel járó kimerültség?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek 5 éves a fia. 2 éves korától neveli egyedül, egy nagyon rövid kapcsolata volt azóta.

Szerintem már önmagában a szülés, azután meg a válás végképp óriási krízis volt neki. Ráadásul a volt férje most újra akarja tárgyaltatni a gyermekfelügyeletet, többet el akarja vinni a gyereket.


A barátnőmről tudni kell, hogy depresszióra hajlamos, tizenéves korában antidepresszánsokat kellett szednie és anorexiás volt (ebből kigyógyulni teljesen szinte lehetetlen).

Nagyon-nagyon szép nő. Sportol, figyel arra, hogy mit eszik. Mindig próbál jókedvűnek tűnni (amióta ismerem ilyen), de én látok valami feszültséget benne. Nem mertem megkérdezni eddig, mert ha van valami baj, akkor nem szeretnék ilyen nyíltan rákérdezni, amíg nem vagyok biztos.


Ezek miatt nagyon aggódok. Másrészt tudom mivel jár egy gyerek, főleg egyedül. Milyen jelekből tudhatnám boztosabban, hogy depressziós-e (megint)?


2020. aug. 12. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy , ha rákerdezel!

Egy jó barát ezt teszi, és nem ciki egymás előtt megbeszélni a gondokat.

2020. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!