Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beleegyeznétek az 50-50%-os...

Beleegyeznétek az 50-50%-os gyerekelhelyezésbe?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves fiam és egy 5 éves lányom (ikrek), és van egy 2 éves lányom.

A férjem azt akarja, hogy 50-50-be legyenek az ikrek, páros heteken nálam, páratlan heteken nála. A kicsi meg legyen nálam és ha nagyobb lesz, akkor ő is 50-50-be legyen.

A nagyobbik lány akár 2 hétig is elvan az apjával, ő apás, viszont a fiú nagyon anyás, nagyon ragaszkodik hozzám, és az ikertestvéréhez.

Én nem tudom, hogy ez jó-e, hogy folyton "költözne" a gyerekek, viszont azt se akarom, hogy az apjuk hétvégi apuka legyen, vagy olyan legyen, mint a falujárós busz, hogy bizonyos időközönként elvigye őket valahova.



2020. aug. 12. 13:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem akarsz hétvégi apukát, akkor nem marad csak az 50-50.

Esetleg jó megoldás lehet, ha megoldható hogy a közéletben maradjon, költözzön közel.

2020. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
41%

Nem mennék bele. A gyerek nem tárgy amit ide oda rángatunk.Egyik héten itt másik héten ott-szó sincs róla. Nem ettem meszet, hogy a gyerekemet tönkre vágjam. Idő kérdése és az ilyen gyerekek megborulnak lelkileg. Ilyen kicsi gyerekeknél végképp.


Vegyetek egymás mellett két külön lakást vagy 1 utcára, és.. de így nem.


Vagy maradjon mindenki a sejhaján és nevelje fel a gyerekeit akiket életre hívott. Kutya kötelessége. Aztán, hogy ha a gyerek felnőtt, mehet Isten hírével oda ahová akar. De hogy egy gyereket sem engednék ráncigálni az tuti.

2020. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
37%

2+ Ráadásul 3 kicsi gyerek. Legyen eszed.. Gondolom nem akarsz egy széthullott kamaszokkal rohangászni a pszichiáterhez jobb esetbe később..


Láttam ilyen gyereket, és nem egyszer kellett visszafogjam magam, hogy mind a két felnőttnek mondjak pár keresetlen szót-a szülőségről.

2020. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
33%

Költözzenek közelebb? Ez hülye ötlet, nem véletlenül fognak elválni. Nem fognak belehalni abba, hogy anyu meg apu elválnak, és egyik héten anyunál, másik héten apunál vannak.


"Ha nem akarsz hétvégi apukát, akkor nem marad csak az 50-50."

Az 50-50 pont arról szól, hogy együttes erővel nevelik a gyereket, csak külön-külön.

2020. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
41%

2+ Ráadásul 3 kicsi gyerek. Legyen eszed.. Gondolom nem akarsz egy széthullott kamaszokkal rohangászni a pszichiáterhez jobb esetbe később..

- Jajj mit találtok még ki? Pszichiáter... na jól van.

2020. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
61%
4 Aha, ez nagyon jól hangzik, de a valóságban igen megboritja a gyereket, mert sehol nincs állandó. Lehet, hogy te simán kiteszed ilyennek a gyerekedet, de én nem tenném ki. Még ha a fehér pacis királyfi is dübörögne az ajtómba-akkor sem. Ha vállalsz valamit, akkor tars ki a döntésed mellett, és neveld fel a gyerekeidet, minden féle új pasi nélkül, addig amig fel kell nevelned. Utána mindenki oda mehet ahová akar. .
2020. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
82%
Én semmiképp nem mennék ebbe bele.. nem lenne jó hatással a gyerekekre a későbbiekben..
2020. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
72%
De miért ne lehetne anyukának új párja?
2020. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem egészséges ilyen vándorlásban nevelni a gyerekeket, olyanok lesznek, mint a batyus cigányok. Nem beszélve arról, hogy nekik állandóan alkalmazkodni kell, hogy itt ezt lehet, amott meg nem. Ha normálisan tudtok egymással kommunikálni, akkor nem kell tartani a 2 hetente hétvégét, beszállhat a reggeli indulásba, délután is csinálhatnak közös programokat, de fürdésre hozza őket haza.
2020. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
83%
Iskoláztatás hogy lesz? Vagy a (még) férjed nem másik városba fog költözni?
2020. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!