Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az aminek egy 20 hónapos...

Mi az aminek egy 20 hónapos kisfiú örülne karácsonyra?

Figyelt kérdés

Karácsonykor lesz 20 hónapos a kisfiam és ajándék ötleteken gondolkozok.


Már nagyon kis rosszcsont szeret játszóterezni , szaladgál szóval szerencsére teljesen jólviselkedik a korához mérten.


Egész játék sarka van és kockáktól kezdve tevékenységi központon át autó hegyei is vannak kicsitől egésszen a nagy kukásautóig. (ezekkel az autókkal szeret játszani) viszont most karácsonyra szeretnék valami mást.


Mit ajánlanátok ami nektek bevált? Lehet interaktiv igazából bármi ami másnál nagy sikert aratot :)



2020. okt. 25. 00:03
 1/7 anonim válasza:
10%
Én nem adnék neki semmi komolyat talán egy plüsst
2020. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Ekkora gyerek még nem vágyik tárgyi dolgokra, szóval tökmindegy :) Adj neki inkább élményt.
2020. okt. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Labdamedence is van?Nekünk 1.szulinapjara kapott a kisfiam és mai napig játszik benne,3 evés lesz.

Azóta lett hozza csúszda meg mászik a is.

De írod hogy van ilyesmitek,úgyhogy nem tudom. Ha ugy érzed mindeme megvan akkor apróságokat kapjon pl puzzpe, vmi építés jatek, duplo, esetleg ruha, cipő ha kell neki, bar ez öt nyilvan nem fogja erdekelni de hasznos.

Az en kislanyom mondjuk mindig kap alkalmakkor cipőt mert o imádja a cipoket. Kisfiam is örül a ruhának ha dinók meg pókember van rajta.

2020. okt. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Roller?

Kislanyom 1,5 évesen kattant rá az unokateso decathlonos haromkereku rollerere, kapott egyet, azota is imadja, decemberben lesz 3 eves. :)

2020. okt. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az építőkocka, hiszen játék közben nemcsak a finom mozdulatokat sajátítja el a baba, de azt is megtanulja, hogy a kockák egymásra helyezése nagy odafigyelést igényel.

A gyurma, festés, fa formavezető, kalapálójáték mind fejlesztőleg hat a kisfiad, ugyanakkor a finom mozdulatok elsajátítása más készségek fejlődését is elősegíti.

A kisméretű csúszda, babakonyha, játék háztartási eszközök, zenélő-tanító játékok segítségével még izgalmasabbá tehető a kisfiad számára a játékidő.

A kemény táblás színes mesekönyveket pedig együtt is lapozgathatjátok.

2020. okt. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lányom van, 21 hónapos lesz karácsonykor. Ő játékkonyhát kap, mert szeret pakolászni mellettem is a konyhában. Tavalyról kaptam az ötletet, mikor az ismerősök másfél-két év körüli gyerekei (lányok és fiúk is) játékkonyhát kaptak és úgy 90%-ban szerették. Mi a Mamillától rendeltük, bementünk az üzletükbe és ki volt állítva egy, megnéztük, hogy egyáltalán érdekli-e, tetszett neki. Ugyanennél a márkánál fiúsabb, de hasonló nagyságú játék a munkapad, ha fiúsabb dolgot szeretnél. Persze biztos van ilyesmi máshol is, én ezt néztem, nekem előny volt, hogy fa, szerintem strapabirobb mint a műanyag. Nekünk is van kis játszósarok, én úgy fogom átalakítani, hogy oda beférjen.:)
2020. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. En irtam mar ide a maszokasat, de kozben eszembe jutott meg valami. A Manóilag irtak itt elottem,ott is nagyon szuper jatekok vannak, azt is tudom ajanlani. A yogoplay jutott egyebkent meg eszembe. Ott csomó fejlesztő meg szerepjatekos jatek van. Kisfiamnak peldaul borotválkozó készletet van, mert imad olyen lennni, mint az apukája. Minden reggel együtt "borotvalkoznak". A kislanyomnak fodraszos meg allatorvosos,azt is szeretik. Most nezegettem, es a kisfiunknak most lesz a szulinapja, darut fog kapni meg autópályát. De tenyleg csomo mindem van e snagyon szepek, ezek is mind fabol vannak.
2020. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!