Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mennyit költ egy gyerekre,...

Ki mennyit költ egy gyerekre, karácsonykor? Játékokra gondolok.

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 18:57
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
44%
Kerdezo,mi nem veszunk a ferjemmel egymasnak semmit kulon karacsonyra. Ami kell azt megvesszuk evkozben,megvan mindene,nem is tudnek nagyon mit kitalalni.
2020. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
51%
#14 vagyok, férjemnek 35e lett az ajándéka. Egyébként a fiúknak 1 héttel karácsony után van a szülinapjuk, így elosztottuk az ajándékokat. Nem akarjuk túl sok fölösleges dologgal elhalmozni őket.
2020. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
48%
Mi egymásnak max ilyen jelzés értékű 5000 Ft-os dolgot. Év közben megvesszük amire vágyunk és ráfogjuk hogy az arra az évre AZ ajándék. Pl férjemnek várjuk a Black friday-t. Új sup-ot akar. 200 ezer. En idenre az Apple watch-omat kaptam, úgy mindenre. Tavaly az iPad-et. Ferjem tavaly tévét. Szóval igazából így szoktuk mi. És amikor konkrétan szülinap van vagy névnap, karácsony, Mikulás stb. akkor csoki, virág, sörválogatás azt ennyi.
2020. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
57%

Na ezek a válaszok után csórónak érzem magam teljesen. 10 ezer körül lesz.

Később persze lehet hogy több lesz, most 2 éves. De amíg imádja a pepcos építőkockáit addig nem veszek méregdrága legót azért hogy fele eltűnjön.

2020. nov. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
31%

2. vagyok.

Nem okostelefon és nem is konzol ezek már rég megvannak. Már 9 éves.

Ebben nagyobb lego készet/ek.

Játekok a konzolhoz. Sok könyv.

Extrák a dobfelszereléséhez, szóval lehet több is lesz mint 150. Meg csak tervezgetünk.

2020. nov. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
36%

Lehet megkövezni, de én még életemben nem vettem egyik gyermekemnek sem 10.e ft felül játékot.. És nem is fogok.

Nem azért mert nem tehetem meg, csak értelmét nem látom ennyit elkölteni egy játékra amit x hét után úgy is megun.

Ruhára élményre igen. De játékra nem.

2020. nov. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
80%

Bicikli, görkori, roller, futóbicikli, jégkori, szánkó, babaház, lego, bőrcsizmák, télikabátok, overálok, bútordarabok, interaktív kutya/baba, medence, hinta, trambulin, szőnyeg, ágyneműgarnitúra, íróasztal, hoverboard, xbox, nintendo, kinect, tablet, telefon, számítógép, laptop, tv, fakocka készlet, foglalkoztató doboz, játszószőnyeg babának, babyborn, babakonyha, ringatósszék, járássegítő, adamo hinta.


Nagyon sok van 10 ezer felett, ha több időt szánnék rá, többet tudnék összegyűjteni.


Szerintem teljesen normális összeg az 50 ezer, plusz a rokonok.

2020. nov. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
75%
Külföldön elek, nálunk minden alkalomra 50 euró értékben szokás vasarolni. Ennyiért kap a gyerek és a felnőtt is ajándékot
2020. nov. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
55%

Egymásnak 5-10e körül. Szoktunk. Ezek meglepetések.

Aztán január végén, mikor már akcióznak a karácsonyi bónuszunkból veszünk valami nagyot (szárítógép, mosogatógép stb) most(mivel valószínűleg bónusz se lesz a Covid miatt) nem veszünk semmit mert most n8ncs szükségünk már semmi ilyesmire

2020. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
50%

Engem egyáltalán nem zavar hogy lepontoztak. Nálunk nem összegben mérjük a szeretetet 🤷‍♀️

Gyerekeim az utolsó 1 szem cukorkának is úgy örülnek mint aki kincset kapott, és ehhez nem kell 30-50 ezer forintos játék.

2020. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!