Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány ajándékot adtok a gyereke...

Hány ajándékot adtok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
A minimalistább elvet követitek, vagy bőségesen ajándékoztok? Esetleg a kettő között? (Tegyük fel, hogy nincsenek anyagi korlátok)
2020. dec. 16. 19:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Bár az én babám csak 10 hónapos, nem nagyon érti az ajándékozást, de 3mat vettem neki. Mindegyik olcsó volt ha érdekel :D
2020. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%

Mi egyet.

A nagyszülőktől kap még egyet.

2020. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Van egy majdnem 4 éves és egy 3 hetes lányom. Nem vettünk nekik túl sok mindent, a picinek csak jelképesen egy apróságot, a nagyobbnak meg pár olyat, amivel együtt tudunk játszani, így ő kapja, de tulajdonképpen nekünk is jó, mert még szórakoztatóbbá teszi az együttlétet. Nem minimalista, de egyáltalán nem akarjuk túlzásba vinni. A nagyszülőktől/rokonoktól még úgyis rengeteg mindent fog kapni, attól tartok :D
2020. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Bár az én babám még kicsi, 1 éves múlt, így olyan dolgot veszünk neki, ami hasznára válik (új ágy), valamint kap még készségfejlesztő játékot. Kap még játékokat a nagyszülőktől. :)

Hogy a kérdésedre válaszoljak; ha nagyobb lesz, és szeretne majd egy olyan dolgot karácsonyra, amit kinézett magának, akkor természetesen megkapja, plusz azon kívül is kap még szerintem. Én úgy gondolom, a karácsony akkor szép, mikor örömmel bontogatja az ajándékokat. :)

Én nem esnék át a ló túloldalára, amire szüksége van, úgyis megkapja évközben.

Így, hogy vannak nagyszülők, 2 ajándék szerintem elég, ha nem lenne, biztos több mindent kapna a fa alá. Ez természetesen csak az én véleményem. :)

2020. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Lassan 1 éves fiam tőlünk egy játékot kap, nagyszülőktől kettőt. Utána 2 nappal lesz a szülinapja, 2 játékot kap tőlünk.
2020. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%

2-2 ajándékot kapnak tőlünk, 7-7 ezer volt összesen

7 és 5 évesek

2020. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk 3 gyerek van. Már "hagyomány", hogy kapnak egyet egyet fejenkét plusz közösen egy társasjátékot (már kész kis gyűjteményük van, nagyon szeretnek társasozni). Nagyszülőktől, rokonoktól (nagybácsik,nagynénik, keresztszülők) is kapnak mindig így igazából mondhatni sok az ajándék. Tőlünk egy plusz a közös. De ilyenkor nagyobb dolog az az egy mint pl játékkonyha, autópálya stb.
2020. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

Mivel nálunk nincsenek rokonok, ezért mi vásárolunk be. Nem nagy dolgokat persze, még kicsi.


4 ajándék tőlünk az apjával, 1 a keresztanyjától, 1 a férjem jó barátjától.


Igazából 5 ajándék lett volna, de egyet nem bírtam ki, és kibontottam, egy kisebb fa matatófal. Igazából ezeket mind megvettem volna egyébként is.


Ha érdekel pontosan mik ezek:

- (Matató fal)

- fa matató doboz (formabedobóval, fogaskerékkel, órával, meg minden tutisággal)

- egy fa kerekes elefánt amit madzagon lehet húzni

- egy olyan karika torony, nem tudom hirtelen mi a neve ez is fából

- babakocsi vázára vagy kiságyra szerelhető plüss, hogy ne a függönyt rángassa (🤞)

2020. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

Egyet. Nálunk 1 ajándék a szokás, de az nagy.


4.5 éves kislány, Enchantimals panda babaházat kap babákkal.

2020. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

Fejenként 5 csomag, plusz társasjáték közösen. Hozzátenném, nálunk az a szokás, hogy az összes mama ad nekem pénzt, és a nevükben is vásárolok.

Én otthonról azt az elvet hoztam, hogy kisgyereknek a SOOOOK ajándék többet ér, mint egy bazidrága. :)

2020. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!