Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy szülő felkeresett, hogy segítsek a gyerekének a tanulásban. Ezzel nem is lenne semmi baj, de elvárják, hogy én menjek a gyerek helyébe, arról nem is beszélve, hogy nagyon messze laknak tőlem, illetve potom áré, a lehető legolcsóbban vállaltam. Nem Magyarországon lakok, de forintba átszámolva 1000 ft alatt van az ár.

Ők más terméket hoznak nekünk hetente (nem írom le mit, nehogy felismerhető legyek). Már megfordult a fejemben, hogy lemondom nekik, hogy nem kell hogy hozzák a terméket és rá fogom valamire, hogy nem tudom elvállalni a korrepetálást, de mikor találkozom velük, sajnálom lemondani mert olyan lelkesen hozzák a terméket meg számítanak rám... Nem tudok mit tenni, ti bevállalnátok így a korrepetálást, hogy menni kell a gyerekhez ilyen messzire?



2021. jan. 26. 22:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, vállalnám.
Nem vállalnám.
48 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Távoktatás? Ha van net akkor tartsd online. A covid miatt a hivatalos iskolák is így működnek.
2021. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is javaslom a távoktatást. Hogyha jobban beleásod magad a dologba és többször számon kéred így online, olyan feladatokat adsz neki, amikkel kell foglalkoznia, mert máshogy nincs eredmény, szerintem működhet.
2021. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, az a te "hibád", hogy túl olcsó árat mondtál. Ill. hogy amikor kiderült, hogy neked kéne odamenni, akkor nem mondtad azt, hogy így nem tudod vállalni.

Én a helyedben tanév végéig vállalnám, akkor pedig jelezném, hogy jövőre a más irányú feladataim miatt nem tudom vállalni. Ezzel lenne nekik 3 hónap, hogy másik tanárt keressenek neki.

2021. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Meg kell nekik mondani, hogy vicc kategória, sok szerencsét a magántanár kereséshez ilyen hozzáállással. 4000 Ft/óra alatt ismerős se fogja elvállalni, nemhogy idegen.
2021. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Tulajdonképpen most is tudok hagyatkozni "elfoglaltságokra", hiszen egyetemista vagyok, és már az első beszélgetéskor megmontam nekik, hogy hamarosan vizsgázok, és az idő alatt vinni kell a gyereket anyukámhoz, aki úgyszintén segíteni tud nekik. De ez nem tetszik nekik, ők várják hogy én jelentkezzek, hogy mikor tudok menni a gyerekhez.


Amikor ebbe bele mentem, egyáltalán nem számítottam arra, hogy nekem kell majd menni ilyen messzire. Nem akarom őket megbántani, de úgy érzem, hogy csőbe húztak és nem tetszik, hogy nem hajlandóak a gyereket hordani. Egyébként nekem kerékpárral félóra az út egyirányba, pedig gyorsan szoktam hajtani. Nekem nem 60 percem megy el a napból, hanem 120 perc, mert 60 perc az óra, meg 60 perc az út oda-vissza.


Mégegyszer köszönöm szépen a válaszokat!

2021. jan. 30. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!