Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves fiamnak ajánlaná...

3 és fél éves fiamnak ajánlanátok húsvétra ajándékot?

Figyelt kérdés

Tudom az én fiam. De a mi részünkről megvan mit kap(2 kerekű roller). Megkért egy rokon hogy kb egy 10esért vegyünk. És meg vagyok lőve.

Biciklije már van, pótkerék nélkül megy vele. Nagyon ügyes és okos de nem tudom mit vegyünk. Játékot amit lakásban használ nem nagyon szeretnék mert van elég. Meg hát jön a jó idő és inkább valami kintit szeretnék. Persze nézelődök még meg gondolkozom de létszi adjatok ötletet.


2021. febr. 28. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk szokás Húsvétra az ajándék (úgy látom az előző válaszokból, hogy most jól le leszek pontozva 🤷‍♀️)


Kinti játéknak nekem ezek jutnak most eszembe:


Homokozó

Aszfaltkréta

Hinta

Csúszda

Pop-up focikapu

Aquaplay

Kerti kisház

Sátor

(Lengő) teke

Óriás buborékfújó

Labdaelkapó játék (tépőzáras kesztyűbe ragad bele a labda)

Buborékfújó fűnyíró

Dömper

2021. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Biztos van olyan játéka, amit lehet bővíteni. Én ahhoz vásárolnék kiegészítőket.
2021. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Az én gyerekeim ezt imádják: [link] Nekünk a junior változat van, négy ütővel. A 10.000,- forintos keretbe majdnem bele is fér.
2021. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

Linkmester vagyok :-) Talán ez jó.

[link]

2021. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm ez nem is rossz.
2021. márc. 1. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!