Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legdemotiválóbb...

Mi volt a legdemotiválóbb dolog, amit gyerekkorodban a szüleid mondtak neked?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 09:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%

20!

Szóval mindenki hülye, cdak te gondolod jól...

Még jó hogy az a válaszoló is elmondta, mennyi kárt okoztak neki a szülei, semmi hasznot...

2021. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
21%

21!


Nos, mondhatjuk így is. Meg úgy is, hogy a többség csak egyféleképpen tudja látni a dolgokat. Amúgy sehol enm írtam, hogy jól tették volna a szülők, amit tettek. De tudod a negatív példa is példa és bizony az, hogy a válaszoló ott tart ma, ahol, az a múltjának köszönhető. Nem, nem kell érte hálásnak lennie, vagy köszönetet mondania, de ha nem oylan lett volna a gyerekkora, amilyen, akkor most más lenne, mint amilyen. Vita vége.

2021. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%

22!

Te bezeg vagy 🤣

Azért mert anyám egy idióta, nevelőapám vert, az miért tett jót nekem?

Lehettem volna alkoholista, vagy egy elzüllött drogos is... mert ha hiszed ha nem, az ilyen szülők gyerekeiből többnyire az lesz.

De mint írtam, van egy csodás férjem, AKINEK KÖSZÖNHETEK MINDENT(!), nem másnak.... nem a múltamnak, egyáltalán....


De legyél te okos, mindenki más hülye...

2021. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
19%
En ertem amit a 22es ir. Minden multbeli dolog hatassal van a jelenunkre. Ha mas lett volna a multad, most mas lenne a jelened is.
2021. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
14%

24!


Végre egy értelmes ember.

2021. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
87%

De lehet, hogy sokkal több is lehetett volna belőle, mint ami...


A szülei semmit nem tettek hozzá az életehez, te kva hülye vagy. A vakszerencsének köszönhető, meg pár jobb döntésének, hogy ő végül nem egy alkoholista kvaként végezte, hanem talált egy rendes férfit és engedte magát szeretni és kitörni az érzelmi nyomorból. A saját érdeme.

A szüleinek ehhez semmi köze. Én is ismerek ilyen nőt, hasonló szülőkkel, ő már a pszichiátrián van, annyit ivott. Na szerinted ő is örülhet a szüleinek?

2021. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Másodikos lehettem. Fiúként kaptam egy piros biciklit rózsaszín gumikkal. Szüleim is úgy szerezték valahonnan használtan. Először lementem az osztály társakkal bringázni kinevették. Pár nap múlva anyu le akart küldeni bringázni, mert lent voltak a többiek, de nem akartam lemenni, emlékszem ott hisztiztem az előszobában, hogy ezzel a lányos bicajjal nem fogok lemenni. Anyu hozott egy ollót lehúzta a nadrágom, hogy akkor "lányt csinál belőlem" ha így hisztizek, és akkor jó lesz nekem a piros bicaj.

Most a nagyobbik lányom van ilyesmi korban, másodikos, a rollerét, bringáját ő választotta, ha megyünk le mindig eszembe jut ez. Nem erőltetek rá semmit.

29/F

2021. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
52%
Nincs lehetetlen csak tehetetlen,... magadnak tanulsz nem másnak......ez a két mondat elkísért sokáig.. es en is próbálom ezeket a gyerekeimnek megtanítani hasznos volt
2021. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó vagyok bocsánat félreolvastam a kérdést. Motiválót olvastam.....
2021. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
53%
17-éves koromban iskolát akartam váltani mert nem szerettem 3-lányt az osztályban és apám próbálta kiverni a fejemből de akkor is iskolát váltottam hiába próbálta.
2021. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!