Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők kisebb gyerekekkel,...

Szülők kisebb gyerekekkel, "Mancs őrjárat" rajzfilm miért kaphatta meg ezt?

Figyelt kérdés

Egy filmekkel valamilyen szinten professzionálisan foglalkozó apuka szájából hallottam ezt azzal kapcsoaltban hogy a gyereke miket nézhet:

"Mancsőrjárattól el van tiltva kategórikusan, az egy iszonyat debil hülyeség, attól a gyerek csak hülyébb lesz".


Nekem nincs gyerekem, erről a rajzfilmről is csak azt tudom hogy létezik meg kisebb gyerekeknek szól, de miért válthatta ki az illetőből ezt a reakciót?


2021. márc. 13. 10:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Dóra,Peppa malac, az új barba család ,bogyó és babóca ,Bing nyuszi mind az agyamra megy.

De ettől még nem lesz debil a gyerek.

A mennyisége a fontos.

Persze a tartalma is, semmi értelme ezeknek, de a gyerek szereti.

Viszont a magyar népmeséket is,ami számomra néha kissé szexista például, vagy a Tom és Jerry ami meg az egymás püföléséről szól.

2021. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lányom mikor kicsi volt Dóra felfedező,bogyó és babóca meg Miki egér játszótere nézte ,meg Jake és sohaórszág kalozait nézte aztán kinőtt ezekböl, aztán mancs örjáratt lett kedvenc,az állati küldetések,és állatkert a hátizsákban, aztán ezeket is kinőtte.

És egyiktöl sem lett buta ennek ellenére lányom sőt imádja természetet ,az állatokat,stb.

2021. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez ostoba érvelés. Öcsém kedvence a teletubbies volt oszt mégis diplomás IT-s lett belőle. Debilnek se mondanám jobban, mint barmelyik nővér az öccsét.
2021. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De nem is a gyereket butitja el hanem engem, a szülőt. :D
2021. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tesóm imádja, ha felnőtt szemmel nézzük debil az ő szemszögéből iszonyat menő hogy kutyusokkal segíthet (ezt ő mondta)

Sokkal rosszabb mesék is vannak (18 vagyok én is minden sz@rt is néztem szóval tudom miről beszélek)

Szerintem még mindig jobb mint néhány felnőtteknek szóló valóságshow vagy sok hasonló műsor

2021. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj gyerekkoromban oda voltam a power rangers-ért. Megnéztem egy részt felnott fejjel. Nem ertem. Ekkora egy gagyi szart. 😅😅 és konkrétan rá voltam függve.
2021. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én 3 éves kisfiam is nagy rajongója. Eleinte utáltam,mert én is rém gagyinak gondoltam,viszont a picin nagyon látom,hogy a segítőkészséget eltanulta belőle és ez épp elég.
2021. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!