Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit tévézik/tévézett...

Mennyit tévézik/tévézett másfél évesen a gyereketek?

Figyelt kérdés
Nem a szuperanyákra vagyok kíváncsi, akik gyereke még képen se látott tévét, hanem olyanokra, akik gyereke szokott nézni, köszönöm!

2021. márc. 24. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Inkabb reggelente, néha kora délután egy két részt. Azt vettem észre ha később delutan, vagy fürdés előtt még néz képernyőt, sokkal nehezebben alszik el és többször ébred. Igy inkább délelőtt pár Város hősei rész.
2021. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Reggel 10-20 perc, délután 30 perc.
2021. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk semmit. El volt maradva a lányunk betegség miatt, a fejlődésneurológus "nem engedte" a tévét éretlen idegrendszer miatt. Amúgy a lemaradást a lányom behozta. Ma már tévézik, 5 éves.
2021. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Néha ha valami halaszthatatlan dolgom van, és nem akar semmiképpen a szobàban maradni, akkor egy kis dúdolót indítok neki youtuberól, 10-20 percet. Kb 3 naponta. Ő csak akkor akarja nézni, ha meglátja a távirányítót, egyébként eszébe sem jut.
2021. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Annyit, mint mi. Alapjáraton nem nézünk tévét, de vacsorához általában bekapcsolunk valami sorozatot, azt akkor együtt nézzük. 20-30 percesek szoktak lenni.

Illetve nem tudom, mennyire számít tévézésnek, gondolom a lényeg szempontjából annak minősül, én relatíve gyakran (naponta fél-egy órát) szoktam PlayStationnel játszani, és az ugye a tévére van kivetítve, azt nagyon szereti nézni. Ez a napi rutinunk része kb születésétől kezdve, vacsora után és fürdés előtt van nekem is egy kis játékidőm :D

2021. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Most akkor ha tényleg nem tévéztetem a 1,5 éves gyerekem, akkor szuperanyu vagyok?
2021. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor nem hozzád szól a kérdés, ilyen egyszerű.
2021. márc. 24. 20:24
 8/21 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert mi mindketten szeretünk tévézni, ha nem is nézzük, jól esik, ha csak megy a háttérben. A gyerekünk nem mindig nézi, de megesik, hogy ő is nézi velünk. Ennyi.
2021. márc. 24. 20:27
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Reggel 20 perc, kozben reggelit csinalok es osszeszedem a lakast.

De o zenes videokat nez es tancol/enekel, a mese nem koti le.

2021. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
A 6-os kérdése arra vonatkozott volna, hogy mégis miért "szuperanyu", aki nem tévéztet? Olyan nagy szám ez? Miért? Többségében csak olyan családokat ismerek ahol nem bambulják a tévét 2-3-4 évesen sem.
2021. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!