Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit tévézik/tévézett...

Mennyit tévézik/tévézett másfél évesen a gyereketek?

Figyelt kérdés
Nem a szuperanyákra vagyok kíváncsi, akik gyereke még képen se látott tévét, hanem olyanokra, akik gyereke szokott nézni, köszönöm!

2021. márc. 24. 18:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
2-3 naponta maximum 5-10 percet youtube zenét néz gyerekeknek való klippel telefonon, ha épp valami olyan dolgom van hogy nem tudok közben foglalkozni vele. Mielőtt megszületett a Kislányom tv függő voltam, állandó hàttérzaj volt még sokszor alváshoz is. Születése óta nem nézek tv-t, egy ekkora kisgyereknek nincs rá szüksége.
2021. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem tévézett. Szuperanya vagyok, köszi!
2021. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Akkor nem hozzád szól a kérdés, köszi!
2021. márc. 24. 22:15
 14/21 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet felfogni hogy nem azokhoz szól a kérdés akik annyira faszagyerekek???? :)
2021. márc. 24. 22:17
 15/21 anonim ***** válasza:
Elso kisfiam ennyi idosen nem tevezett. 2.5-3 eves kezdett Babocat nezni. Az occse mar mas. Masfel eves es hat annyit tvzik amennyit a 4 eves tesoja. Napi kb 1 ora. Ez bogyo, peppa, kukori kotkoda, kisvakond, tesz vesz, micimacko. De altalaban a kicsi nem nezi vegig, kozben jon megy.
2021. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Hű, de elcseszett "életűek" leszünk most itt. Nálunk reggelről estig megy a tv. A fiam most 13 hós, szeret egy két reklámot, a Muzsika Tvt, meg egy két mesét, bogyó és babóca, stb. Megy a tv egész nap, de csak alkalmanként nézi. Nem azt figyeli folyton, de szokta nézni. Meg amúgy is, a mai "bezárt" világbam a fa*om üljön kussban, ha otthon. Lepontozhattok nyugodtan, nekünk így szuper minden. Nekem kell a háttérzaj, a gyerekemnek is. Ha alszik nappal, nem kell lábujjhegyen járni, stb.
2021. márc. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
Az első gyerek ennyi idősen még nem nézett, de a második már igen, mivel a tesó néz, így a kicsit sem tudom eltiltani. Napi kb 1 óra.
2021. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
16-os tenyleg elcseszett. Nagyon sokat artasz neki ezzel hosszutavon. De te tudod.
2021. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Miért mi baja lesz?
2021. márc. 26. 08:53
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk is egesz nap megy, kicsi kora ota. Nekem mondhatjatok, de igy nem koti le. Persze, hogy odatapadnak, ha nezhetik egy orat. Igy neha nezi, de amugy nem erdekli.
2021. márc. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!