Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mást is idegesítenek a gyerekek?

Mást is idegesítenek a gyerekek?

Figyelt kérdés

Én biztosan egy gonosz ember vagyok, de egyszerűen kiidegelnek a gyerekek. Néhány napot el kellett töltenem egy gyerekkel, minden nap hullaként, fejfájással estem össze a fáradtságtól. Én nem tudom, hogy tudja ezt valaki évekig csinálni, én soha nem tudnék szülő lenni. Egész álló nap nyavajgott, nyöszörgött (még nem beszél), 15 masodpercet nem tudtam ülni egy helyben, olyan szinten elfáradtam, mint más munkában soha, fizikailag és szellemileg total kivoltam a nap végére. Egy egyszerű pelenka cserét is végig bömbölt, azt hittem szétrobban a fejem. Borzalmas.

El se tudom képzelni hogy képes valaki ezt 0-24ben évekig csinálni. Normális hogy ilyen totál szenvedés a teljes nap egy gyerekkel?


2021. ápr. 17. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
A nulláról egy nap sokkal fárasztóbb ám, mint amikor benne vagy, és megszokod. :) Plusz a gyerekek sem egyformák, vannak nyugodtabbak, pörgősebbek is.
2021. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem minden gyerekkel szenvedés az egész nap illetve nem minden nap szenvedés egy gyerekkel. Vannak rosszabb napjai persze a legnyugisabb gyereknek is, de nem minden nap ilyen. Nekem van egy majdnem 9 éves és egy 7 hónapos gyerekem, egyik sem nyűglődött/nyűglődik minden nap, de persze volt/van olyan is. Azt át kell vészelni és kész.
2021. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Én is így voltam más gyerekével. De a sajátommal teljesen más. Más gyerekét nem szereted, de a sajátodat igen. Ismered minden mozdulatát, a személyiségét, a szokásait, gesztusait. Csodálatos látni, ahogy napról napra egy vadiúj személyiség kialakul, kibontakozik. Más gyerekénél ebből semmit nem látsz. Én is mikor látogatóban voltam babás, kisgyerekes barátoknál, rokonoknál, mindig úgy jöttem el, hogy fú bakker, én ebből kösz, de nem kérek. Abban a pár órában a gyerek is általában nyűgösebb, feszültebb, a legtöbb kisbaba nem örül a látogatóknak, nem ismeri őket, fél tőlük. Az én kislányom is teljesen máshogy viselkedik, amikor vendégek vannak nálunk, általában akkor kezd el végre feloldódni, mikor már mennek el. Úgyhogy én megértelek, ugyanígy éreztem, azt hittem, sosem lesz gyerekem, vagy ha lesz, nem fogom tudni elviselni, nem fogok vele tudni mit kezdeni, nem fogom tudni szórakoztatni. Aztán ahogy megszületett, a világ legtermészetesebb dolga lett az egész, mintha mindig is velünk lett volna.
2021. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Normális minden amit leírtál..van kinél könnyebb van kinél nem. De ezzel jár egy babával akit igazából te készítessz fel az életre,neked kell megtanítanod alapvető dolgokra. A szülőnek ez nem teher mert úgy vállalt gyereket,hogy tudta mivel jár :)
2021. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze vannak rosszabb napok, tegnap például alig vártam, hogy az apja megjöjjön délután és átvegye, elég nyűgös volt, állandóan kézben akart lenni, és az egy 10 kg-s gyereknél már nem akkora poén. De megjött a férjem, átvette, én meg bevágtam magam a fürdőkádba másfél órára, aztán kész.
2021. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Annak akinek nincs és megkap egy ilyen korút, annak ez abszolút a mély víz. Csoda hogy csak ennyire vagy ki :D
2021. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Mas gyerekevel en is igy voltam, vagyok. De sajatommal nem, az teljesen mas :)
2021. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Kinek mi én bölcsödei gondozó vagyok,otthon meg 2 gyerek, bölcsibe 20,de mikor a saját 2 től mentem vissza 2 hét betegácsi után, csak azt tudtam mondani, de jó ez a csönd😂😂

A bölcsibe van alapzaj ok, de a saját kettő mindig kötekedett és nyávogott valamin és jött az ANYAAAAAAA!! nyávogás😂😂

2021. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Okszi akkor megnyugodtam, hogy nem én vagyok egy szemét ember, csak mert azt éreztem, megbolondulok. 😅 Köszönöm a válaszokat Mindenkinek. :D
2021. ápr. 17. 13:42
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy az, én elviselem, sőt kis ideig (páróráig) szeretem is őket, de saját az kizárt.
2021. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!