Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mást is idegesítenek a gyerekek?

Mást is idegesítenek a gyerekek?

Figyelt kérdés

Én biztosan egy gonosz ember vagyok, de egyszerűen kiidegelnek a gyerekek. Néhány napot el kellett töltenem egy gyerekkel, minden nap hullaként, fejfájással estem össze a fáradtságtól. Én nem tudom, hogy tudja ezt valaki évekig csinálni, én soha nem tudnék szülő lenni. Egész álló nap nyavajgott, nyöszörgött (még nem beszél), 15 masodpercet nem tudtam ülni egy helyben, olyan szinten elfáradtam, mint más munkában soha, fizikailag és szellemileg total kivoltam a nap végére. Egy egyszerű pelenka cserét is végig bömbölt, azt hittem szétrobban a fejem. Borzalmas.

El se tudom képzelni hogy képes valaki ezt 0-24ben évekig csinálni. Normális hogy ilyen totál szenvedés a teljes nap egy gyerekkel?


2021. ápr. 17. 13:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Napokat? Órákat se bírok gyerekekkel. Sőt perceket is csak ha muszáj. Mármint, max elnézni bírom, ha valaki babázik, én nem bírom.
2021. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendben vannak az érzéseid, nem saját gyereked, mindkettőtöknek szokatlan volt az új helyzet.
2021. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! A korodat megkerdezhetem? Igaz amit a többiek írnak, mert egy ismerős vagy idegen gyermekre nem úgy tekint az ember mint a sajátjára. Hidd el a saját gyerekek is ki tudnak idegelni néha nap, de ez hozzá tartozik a gyerek neveléshez. Én 3 gyerekkel vagyok itthon már 6. éve, minden évnek időszaknak vannak borzalmas és nagyon szép pillanatai. Változnak a gyerekek is. A korodat azért kérdezem, mert nagyon sokat számít a gyerekekhez való hozzaallas attól is hogy mennyi idősek vagyunk. Iskolás koromban én se szerettem a gyerekek társaságát, falra tudtam mászni a nyigastol gyerek sirastol, de felnőtt fejjel már másképp látja az ember ezeket a dolgokat.
2021. ápr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok, és hidd el a saját gyermekednel akármennyire felidegesit is a sirassal stb, csodás pillanatokat tud okozni minden változás, születésétől kezdve, hogy forog mászik felül elindul, elkezd beszélni, egyre ügyesebb folyamatosan fejlődik. És azt veszed észre hogy lett egy nagy gyermeked akit már nem kell és nem is tudsz babusgatni,mert szépen megtanul sok mindent, öltözködés, zuhany, WC, esetleg reggelit készít magának, és besegit nagyon sokmindenben ami hidd el nagyon jól tud esni.
2021. ápr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#14: szép is lenne, ha az általánosítások így működnének és nem lennének bántalmazott, meg elhanyagolt gyerekek.

Érdekes, hogy a többség, aki nem akar gyereket, ahogy telik az idő egyre erősebb megggyőződéssel van ezen az állásponton, nem pedig fordítva, ahogy te azt írod

2021. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!